در حال بارگذاری...

Paragon Image Backup for Windows 8 10.1.0.15848 پشتیبان گیری از ویندوز 8

soft98Paragon Image Backup for Windows 8

  نرم افزاری برای ساخت ایمیج از دیسک مخصوص ویندوز 8 و ویندوز سرور 2012 می باشد. این نرم افزار از تکنولوژی های Microsoft VSS و Paragon’s Patent-Pending استفاده می کند و می تواند حجم های جداگانه و یا از کل دیسک، ایمیج تهیه کند. با انتشار نسخه جدید ویندوز مایکروسافت، نرم افزارهای این ویندوز نیز کم کم وارد بازار می شوند. تست نرم افزارهای مختلف روی سیستم عامل های جدید همیشه خطر از دست دادن اطلاعات یا خراب شدن سیستم را در بر دارد. هر بار که ویندوز را دوباره نصب می کنید، ممکن است اتفاقی ناخوشاید در حین پروسه نصب رخ دهد که کار شما را دچار مشکل کند. راه حل، استفاده از نرم افزاری کاملا کارآمد و مطمئن برای بازیابی اطلاعات و تهیه نسخه پشتیبان و سازگار با نسخه جدید ویندوز می باشد. در کنار قابلیت های اصلی، مایکروسافت یک سیستم پرونده جدید به نام ReFS را در ویندوز سرور 8 نسخه بتا قرار داده است. به عنوان جانشین خلف سیستم پرونده NTFS، سیستم پرونده ReFS دارای یک موتور ذخیره سازی جدید برای محافظت از هارد در برابر خطاهای ذخیره سازی و تخریب اطلاعات موجود و پشتیبانی از فایل های بسیار حجیم به همراه کارآیی بسیار بالاتر می باشد. به نظر می رسد که مایکروسافت، سیستم پرونده ReFS را به عنوان سیستم پرونده اصلی خود معرفی کرده است. نرم افزار Paragon Image Backup یک نرم افزار رایگان برای تهیه ایمیچ از دیسک برای ویندوزهای 8 و سرور 2012 می باشد که دارای Wizard های مختلف و قدرتمندی می باشد و همچنین دارای محیط بازیابی Linux/DOS است. این نرم افزاز از تمامی سیستم های پرونده معروف در کنار سیستم پرونده جدید ReFS پشتیبانی می کند .
قابلیت های نرم افزار Paragon Image Backup for Windows 8 :
  • پشتیبانی از ویندوزهای 8 و سرور 2012
  • پشتیبانی از سیستم پرونده جدید ReFS برای تهیه نسخه پشتیبان ، بازیابی و مرور تحت ویندوز و لینوکس
  • بازیابی منعطف : بازیابی کل ایمیج پشتیبان با بازیابی بخشی از آن تحت ویندوز یا از محیط بازیابی Linux/DOS
  • عملکردهای اضافی مانند پارتیشن بندی و فرمت کردن هارد دیسک ها در محیط بازیابی Linux/DOS
  • تهیه نسخه پشتیبانی از Live Windows. با ساخت یک کپی ایمیچ از کل هارد دیسک ، یا تهیه کپی از بخشی از آن، می توانید آنها را روی CD، DVD و یا BD ریخته و یا در اینترنت آپلود کنید، استفاده از مکانیسم تهیه ایمیج و Microsoft VSS ، مشکلات تهیه نسخه پشتیبان از نرم افزارهای در حال اجرا و سیستم های پرونده دیگر ایجاد نمی شوند

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا‌ اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از مرورگر Edge استفاده میکنید، آن را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید
دانلود با حجم 109 مگابايت به همراه سریال
لینک کمکی ( Mirror Link )
لینک کمکی ( Mirror Link )


تصویری از محیط نرم‌افزار