در حال بارگذاری...

Grub2Win 2.4.0.7 مدیریت بوت جهت نصب چندین سیستم عامل

نرم افزار ویندوز SalaR 49839 24 اردیبهشت 1403
Grub2Win Grub2Win نرم افزاری کاربردی که با استفاده از ویژگی مدیریت بوت ، امکان بوت کردن از سیستم‌ عامل‌ های مختلف به هنگام راه‌اندازی کامپیوتر را برایتان فراهم می‌آورد. در ابتدا لازم به ذکر است که مدیریت بوت مشکل بسیاری از کاربران که مایل به نصب سیستم‌ عامل‌ های مختلف بر روی کامپیوتر شخصی خود هستند را برطرف می‌کند.برای مثال، کاربری مایل به نصب سیستم عامل ویندوز و چند نگارش مختلف از لینوکس، بعلاوه سیستم عامل مک بر روی یک سیستم می‌باشد. بدون مدیریت بوت، ترتیب پیش‌فرض بوت‌ها نخستین سیستم عامل را بارها و بارها بوت و اجرا می‌کند. بنابراین در چنین شرایطی نصب نرم‌افزار مدیریت بوت بسیار ضروری می‌باشد. به‌طور کلی مدیریت بوت اجازه می‌دهد که هر سیستم‌عاملی بر روی یک پارتیشن جداگانه نصب شود و احتمال بروز مشکل را به حداقل می‌رساند.
دلیل انجام چنین کاری در میان کاربران با دانش پیشرفته کامپیوتری بسیار قابل درک است. زیرا بسیاری تمایل دارند که پس از انتشار یک سیستم عامل جدیدی، بدون مهاجرت کامل به سیستم عامل تازه، ابتدا  آن را امتحان کنند. بنابراین باید آن‌ را در کنار سیستم‌عامل‌های موجود در کامپیوتر آزمایش کنند. در چنین شرایطی دیگر نیازی نیست که سیستم‌عامل کنونی خود را به‌جهت نصب سیستم عامل جدیدتر از دست بدهید و به هر دلیلی که از سیستم عامل جدید خوشتان نیامد، دوباره اقدام به نصب مجدد نسخه قدیمی کنید. به غیر از این دلیل،‌ دلایل دیگری نیز وجود دارد که می‌توان نرم‌افزار مدیریت بوت را نصب کرد. یکی از آن‌ها توسعه و آزمایش برنامه‌های مختلف می‌باشد. در کل نرم‌افزار Grub2Win برنامه‌ای جذاب است که بی سروصدا در پارتیشن اصلی سیستم جای گرفته و فضای اندکی را اشغال می‌کند. همچنین از میان چندین پوسته می‌توانید یکی را مطابق با نیاز خود انتخاب کنید. به این ترتیب می‌توان مطمئن بود که کدهای MBR ویندوز و پارتیشن‌ها با یکدیگر تداخل پیدا نمی‌کنند و مشکلی ایجاد نخواهد شد.

توجـه
  • زمان نصب و استفاده از نرم افزار دسترسی به اینترنت را قطع کنید.

در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
check
دانلود با حجم 1 مگابایت ( رایگان )

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

 (4.5/5)
تصاویری از محیط نرم افزار
Operating System
  • Windows XP
  • Windows Vista
  • Windows 7
  • Windows 8.1
  • Windows 10/11