Bypass Modern UI v066 - ورود مستقیم و بدون مکث به دسکتاپ ویندوز 8

نرم افزار ویندوزTRACKER9461 30 آبان 1391
soft98


بعضی از کاربرانی که از Start Screen زیاد استفاده نمی کنند ترجیح می دهند تا بعد از لاگین کردن به حساب کاربری خود به صورت مستقیم وارد دسکتاپ شوند و دیگر Start Screen نمایش داده نشود. ابتدا از طریق رجیستری و یا تنظیمات گروپ پالیسی این کار امکانپذیر بود اما بعد از انتشار نسخه RTM ویندوز 8 مایکروسافت تمام تنظیمات مربوطه را از رجیستری و گروپ پالیسی حذف کرد!

Bypass Modern UI v66

  نام ابزار رایگانی است که شما می توانید از آن برای ورود مستقیم به دسکتاپ بعد از لاگین به ویندوز استفاده کنید. برخلاف سایر ابزارهای موجود برای انجام این کار، Bypass Modern UI هیچ فایلی را تغییر نمی دهد و با استفاده از یک روش جدید باعث می شود تا دیگر Start Screen بعد از لاگین کردن نمایش داده نشود. حتی برای چند میلی ثانیه!
توضیحات :
توجه داشته باشید که ممکن است دکمه Restore به خوبی کار نکند. بنابراین قبل از استفاده از این ابزار از طریق System Restore یک نقطه بازیابی ایجاد کنید. همچنین در بیشتر موارد برای اعمال تغییرات باید بیش از یکبار کامپیوتر را Restart کنید که تعداد دفعات در قسمت Status به شما نمایش داده خواهد شد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 (سراسر کشور) و یا 9092301461 از تهران تماس بگیرید. در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه نمایید.

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.