Shortcut Scanner 1.0 شناسایی و حذف میانبرهای مشکوک به آلودگی ویروسی

امنیتیTRACKER7069 6 تیر 1396
Shortcut Scanner

Shortcut Scanner

  برنامه‌ های مخرب گستره بسیار وسیعی داشته و مبارزه با آنها مستلزم به کارگیری نرم‌ افزارهایی به‌ روز و کارآمد می باشد. اين برنامه‌ ها همواره توسط سازندگان خود در حال تغيير و تحول بنيادی بوده و از روشهای مختلفی برای نفوذ به سیستمها استفاده می کنند. یکی از این روشها استفاده از فایل های شورتکات برای فراخوانی انواع بدافزارها بر روی سیستم کاربران می باشد که اخیرا مورد توجه بسیاری از ویروس نویسان کامپیوتری قرار گرفته است. این شورتکات ها ( ویروس شورتکات ها ) به تنهایی حاوی آلودگی نمی باشند اما مسیر نهایی آنها می‌ تواند آلوده به یک بدافزار یا ویروس مخرب بوده و باعث آلوده شدن سیستم شما به انواع باج گیرها و مخرب ها گردد، نرم افزار Shortcut Scanner ابزاری کم حجم و رایگان به منظور اسکن، شناسایی و حذف کلیه میانبرهای مشکوک به آلودگی ویروس شورتکات ها از روی سیستم می باشد که با تجزیه و تحلیل سریع پارتیشن ها اقدام به شناسایی و حذف این میانبرها از روی سیستم می نماید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 (سراسر کشور) و یا 9092301461 از تهران تماس بگیرید. در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه نمایید.

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.