در حال بارگذاری...

Dashcam Viewer Plus 3.9.8 + Portable نمایش فیلم دوربین داش کم

مالتی مدیا / نمایش فیلم SalaR 59108 1 خرداد 1403
Dashcam Viewer Plus Dashcam Viewer نرم افزاری کاربردی برای مشاهده فیلم ها، داده های GPS و داده های سنسور شوک ضبط شده توسط دوربین داشبورد یا دوربین داش کم شما است. Dashcam Viewer از بیش از 70 مدل دوربین پشتیبانی می کند. کل مسیر و موقعیت مکانی فعلی وسیله نقلیه شما در یک نقشه 2 بعدی متحرک نمایش داده می شود. خط مسیر بر اساس سرعت وسیله نقلیه رنگ آمیزی شده است. برای پرش به آن نقطه در دنباله فیلم، در هر نقطه از مسیر کلیک کنید. بین ارائه دهندگان نقشه مختلف (Google، MapQuest) و تم ها (ماهواره، جاده، هیبرید) انتخاب کنید. نقاط مهم مسیر را با نشانگرهای Geotag برجسته کنید.
Geotags
Geotags نشانگرهای سفارشی هستند که می توانید در هر نقطه از سفر خود قرار دهید. آنها در نقشه و در نمای فهرست Geotags ظاهر می شوند. داده های متا مانند زمان، تاریخ، سرعت، عرض جغرافیایی، طول جغرافیایی، آدرس خیابان، نام فیلم و زمان فیلم با هر Geotag ذخیره می شوند. با دوبار کلیک روی Geotag در لیست Geotags، به آن نقطه در دنباله فیلم به طور فوری می پرید. Geotags را می توان برای دسترسی آسان صادر و وارد کرد.

Export GPS Data
مرورگر داده Dashcam Viewer به شما امکان پیش نمایش و صادرات داده های GPS خود را در چندین فرمت، از جمله ارزش جدا شده با کاما (CSV)، GPX، Google Earth KML و GeoJSON را می دهد. قسمت هایی از فیلم ها را می توان به کلیپ های کوتاه صادر کرد، با یا بدون صدا، با نرخ پخش شتاب یا کند. فریم های ثابت از فیلم ها را می توان به صورت جداگانه یا با فرکانس خاص به JPG، PNG یا BMP صادر کرد.

نمودار داده ها
نمایش های نمودار Dashcam Viewer یک تاریخچه زمانی از سرعت، مسافت و جهت قطب نما وسیله نقلیه شما را نشان می دهد. برای داشبام هایی که داده های GPS اضافی را ضبط می کنند، G-sensor (شوک)، ارتفاع وسیله نقلیه، تعداد ماهواره های GPS در دید و انحراف dilusion افقی (HDOP) نیز نمایش داده می شوند.

تشخیص رویداد صوتی
رویدادهای مهم در مجموعه فیلم ها اغلب با تغییرات ناگهانی در حجم مشخص می شوند. به عنوان مثال، صدای برخورد یا صدای بوق را می توان در برابر صدای معمولی رانندگی شنید. تشخیص رویداد صوتی Dashcam Viewer می تواند در یافتن رویدادهای صوتی کلیدی در یک سری فیلم ها کمک کند.

لیست فیلم ها
فیلم های بارگذاری شده در لیست فیلم ها نشان داده می شوند. فیلم هایی که جالب نیستند را می توان خاموش کرد تا دیگر در دنباله فیلم ظاهر نشوند و داده های GPS آنها حذف شود. برای پخش یک فیلم خاص، روی آن در لیست دوبار کلیک کنید. اطلاعات اضافی در مورد هر فیلم در کنار نام فایل آن، از جمله اندازه فایل، حداکثر سرعت وسیله نقلیه، تاریخ و زمان، در لیست نمایش داده می شود.

لیست سفر
Dashcam Viewer فیلم ها را به طور خودکار به سفرها تقسیم می کند. یک سفر به عنوان یک یا چند فیلم مجاور تعریف می شود که بین آنها بیش از یک دقیقه فاصله وجود ندارد. سپس Dashcam Viewer آمار مربوط به هر سفر را محاسبه می کند. این شامل تاریخ و زمان شروع، مدت زمان سفر، مدت زمان بین سفرها و تعداد فیلم ها در هر سفر است.

Export & Merge Video
می توانید کل فیلم ها یا قسمت های فیلم ها را به کلیپ های کوتاه یا مجموعه ای از تصاویر صادر کنید. کلیپ های ویدئویی را می توان با یا بدون صدا و با نرخ پخش شتاب یا کند صادر کرد. فریم های ثابت را می توان به صورت جداگانه یا با فرکانس خاص به JPG، PNG یا BMP صادر کرد. همچنین می توانید چندین فیلم را به یک فایل بزرگ ادغام کنید. هنگام ادغام، Dashcam Viewer یک فایل GPX با داده های GPS از فیلم های انتخاب شده ایجاد می کند تا بتوانید آن داده ها را در صورت نیاز به Dashcam Viewer وارد کنید.

نمایشگر داشبورد
نمایشگر داشبورد Dashcam Viewer معیارهای فعلی وسیله نقلیه شما را نشان می دهد، از جمله موقعیت، سرعت و جهت قطب نما. سرعت را می توان در mph یا km/h نشان داد. داشبورد همچنین شرایط آب و هوایی را در زمان و مکان رانندگی نشان می دهد. برای داشبام هایی که از جمع آوری داده های GPS پیشرفت

پادویش
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
نسخه 64‌ بیتی
دانلود با حجم 114 مگابایت به همراه کرک
نسخه بدون نیاز به نصب ( Portable )
نسخه قابل حمل ورژن 3.9.8

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید
بحث و گفتگو برای انتخاب بهترین پلیر پخش فیلم

سایـت سـازنــده
 (4.1/5)
تصاویری از محیط نرم افزار
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • دسترسی به اینترنت را قطع کنید.
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید و با استفاده از سریال نرم افزار را رجیستر کنید.
  • برای جلوگیری از غیرفعال شدن کرک، نرم افزار را در فایروال آنتی ویروس یا ویندوز قرار بدید
Operation Systems
  • Windows 10/11