در حال بارگذاری...

UltraMixer Pro Entertain 6.2.11 میکس حرفه ای موزیک

مالتی مدیا / ویرایشگر صوت SalaR 27570 2 مهر 1400
UltraMixer UltraMixer نرم‌افزاری که با استفاده از آن می‌ توان با یک دستگاه کامپیوتر تمامی کارهای مشابه یک دی‌ جی را اما با امکانات و کارایی بیشتر انجام داد . توسط برنامه UltraMixer دو ترک صوتی را با یکدیگر ادغام کرد و این کار به راحتی توسط کامپیوتر شخصی در منزل قابل انجام است. محیط کاربری نرم‌افزار UltraMixer از دو بخش تشکیل شده‌ است ، همانند آنچه که اکثر دی‌ جی‌ ها با آن سر و کار دارند با این تفاوت که بجای دو صفحه گرد وینیل ، دو پخش کننده دیجیتال جای آن‌ ها را گرفته است. قبل از شروع باید دو فایل صوتی را وارد برنامه کرده و تنظیمات پخش را قبل از میکس آهنگ‌ ها به سلیقه خود انجام دهید. برنامه UltraMixer قادر به لود پلی‌ لیست‌ های جداگانه برای هر پخش کننده یا بارگزاری  همه فایل‌ های صوتی از یک فولدر موجود در سیستم می‌ باشد. می‌توان زیر و بمی صدا و تمپوی هنگام پخش را بنا به سلیقه شخصی خود تغییر دهید.
در برنامه UltraMixer گذار از یک آهنگ به آهنگ دیگر را میتوان به‌طور دستی انجام داد و یا بر اساس امکانی که در برنامه تعبیه شده آن را به صورت خودکار قرار داد. کاربر میتواند تمام آهنگ را برای انتخاب بخشی جهت نمایش گرافیکی موج صوتی جستجو کند. برنامه همچنین دارای قابلیت beat matching می‌باشد که به شما اجازه می‌دهد تا پخش کننده ها را با یکدیگر همگام کنید. بعلاوه دارای امکان ایجاد جلوه‌ های ویژه نظیر رزونانس یا پیچش صدا و فلانژ با استفاده از رابط کاربری  گرافیکی خود می‌باشد. از دیگر امکانات برنامه می‌توان تکنیک‌ های مچینگ و اسکرچینگ را نام برد. برنامه همچنین دارای شانزده سمپل متفاوت جهت پخش و استفاده برای جلوه های صوتی می‌باشد که تنها با یک کلیک قابل پخش می‌باشند. هر یک از پخش‌ کننده‌ ها دارای اکولایزر جداگانه می‌باشند که می‌توان برای آهنگ درحال پخش تنظیم شود. کاربران حرفه‌ای نیز می‌توانند از ویژگی اکولایزر ۳۱-باند مستر که به کلی صدای خروجی هر دو پخش کننده را تغییر میدهد استفاده کنند. همچنین این قابلیت نیز وجود دارد که تنظیمات انجام شده را بصورت یک پیش‌فرض ذخیره کرده و برای کارهای بعدی آن را مورد استفاده قرار دهید.

پادویش
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
نسخه 32 بیتی
دانلود با حجم 317 مگابایت به همراه Patch
نسخه 64 بیتی
دانلود با حجم 321 مگابایت به همراه Patch
اطلاعات بیشتر
تغییرات نرم افزار

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید
بحث و گفتگو برای انتخاب بهترین نرم‌افزار ویرایش فایل‌های صوتی

 (4.3/5)
تصاویری از محیط نرم افزار
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل Patch را اجرا و نصب کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8.1/10/11