Mnemosyne 2.6.1 فلش کارت برای یادگیری و حفظ کردن

علمی و آموزشی » آموزش زبانraya241571 11 مرداد 1397
Mnemosyne

Mnemosyne

  شما برای به خاطر سپردن و یا حفظ نمودن سؤالات درسی و یا یادگیری لغات یک زبان خارجی مانند انگلیسی, از چه روشی استفاده می کنید؟ از هر روشی که استفاده می‌کنید باید بدانید که استفاده از فلش کارت ها یکی از بهترین روشها برای یادگیری این‌گونه موارد است و نرم‌افزار Mnemosyne با امکانات فراوان به همین منظور ساخته شده است. طریقه ی کار در این نرم‌افزار بدین گونه است که شما به ازای هر سوال, یک جواب به آن اضافه می‌کنید و با توجه به سختی و آسانی آن سؤال و توانایی شما در پاسخ دادن به آن یک شماره به آن اختصاص می دهید. هر بار که سؤالی را جواب دادید یک شماره به آن اضافه می‌شود و در انتها, تنها سوالهایی که در پاسخ دادن به آن‌ها مشکل داشته‌اید در قسمت شماره های پایین باقی می مانند. بدین طریق شما براحتی می‌توانید به اهداف آموزشی خود برسید.
شما برای به خاطر سپردن و یا حفظ نمودن سؤالات درسی و یا یادگیری لغات یک زبان خارجی مانند انگلیسی, از چه روشی استفاده می کنید؟ از هر روشی که استفاده می‌کنید باید بدانید که استفاده از فلش کارت ها یکی از بهترین روشها برای یادگیری این‌گونه موارد است و نرم‌افزار Mnemosyne با امکانات فراوان به همین منظور ساخته شده است.

ویژگیهای Mnemosyne :
  • پشتیبانی از زبان فارسی برای سؤالات و پاسخ‌ها و همچنین دارای منوی فارسی
  • امکان استفاده از عکس و فیلم و صدا و فلش برای سؤال یا جواب
  • بسیار مناسب برای یادگیری لغات یک زبان خارجی
  • قابلیت دسته بندی کارت ها در موضوعات مختلف
  • نمایش گراف از عملکرد شما در طول یادگیری
  • قابل اجرا بر روی سیستم عاملهای مختلف مانند ویندوزهای (XP, Vista, 7, 8) و لینوکس و مک و Android
  • رایگان و با نمایی ساده و کارآمد و با قابلیت بزرگنمایی و تغییر رنگ فونتها
  • قابلیت اضافه نمودن Plugin و حتی ذخیره نمودن فلش کارتها.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 (سراسر کشور) و یا 9092301461 از تهران تماس بگیرید. در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه نمایید.

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.