در حال بارگذاری...

YouCut Pro Video Editor & Maker 1.563.1162 ویرایش ویدیو در اندروید

YouCut

YouCut

 برنامه حرفه ای ویرایش ویدیو برای اندروید میباشد که هر کسی را قادر می سازد تا فیلم های با کیفیت بالایی را ساخته و یا ویرایش کند، رنگ ها را تنظیم کند، پس زمینه را تغییر دهد، موسیقی را اضافه کنید و اسلاید های عکس را ایجاد کنید. برنامه YouCut دارای یک رابط کاربر پسند را در اختیار شما قرار می دهد و به شما اجازه می دهد تا نه تنها فایل هایی را که قبلا در دستگاه خود ذخیره شده اند را ویرایش کنید، بلکه ویدیو را مستقیما توسط برنامه YouCut ضبط کنید. برنامه YouCut دارای مجموعه ابزار فراوان شامل بسیاری از افکت و فیلترها، مانند Vignette، Grain و Vintage است که شما می توانید به طور مستقیم اعمال کنید، تنظیم روشنایی، کنتراست، اشباع، گرما، نکات برجسته و سایه ها برای مشخص کردن جزئیات مهم در کلیپ های خود، تغییر رنگ پس زمینه یا اضافه کردن یک اثر پس زمینه تار شده میباشد.
برنامه YouCut همچنین شما را قادر می سازد تا فیلم ها را برش، تقسیم و بچرخانید، کلیپ های متعدد را ادغام کنید و تصاویر را در نسبت جنبه های مختلف قرار دهید، مانند 1:1، 4:5، 16:9، 4:3 یا 9:16 علاوه بر این، شما می توانید موزیک مورد علاقه خود را اضافه کنید یا از مجموعه موزیک برنامه استفاده کنید، حجم را تنظیم کنید، سرعت کنترل، متن را وارد کنید و فیلم های با کیفیت بالا را بدون واترمارک یا تبلیغ تولید کنید. علاوه بر این، برنامه به کاربران کمک می کند تا از تصاویر خود اسلاید عکس ایجاد کنند و تصاویر را با فیلم ها ترکیب کنند.

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا‌ اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از مرورگر Edge استفاده میکنید، آن را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید
★★★ MOD ★★★
  • Pro Features Unlocked
  • AOSP Compatible / No Google
  • CPUs: arm64-v8a, armeabi-v7a
  • All debug Info Removed
  • Original Signature Changed
Pro Features (Unlocked)
دانلود با حجم 36 مگابايت
لینک کمکی ( Multi Mirror Link )

قابل نصب در اندروید 6.0 و بالاتر
توضیحــات بیشتــر در Google Play
 (4.8/5)
تصویری از محیط اپلیکیشن