بازی زولا
بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است که شما در قالب دو تیم در مقابل هم رقابت می کنید، تیمی که بتوانند بیشترین امتیاز یا تمام افراد تیم مقابل را شکست دهد برنده مسابقه خواهد شد، بازی زولا مخصوص سیستم عامل ویندوز است و به صورت دوره ای مسابقات کشوری برای این بازی به صورت آنلاین برگزار می شود.
این بازی کاملا فارسی، به صورت رایگان خدمت شما ارایه می گردد.

Stellar File Wipe 4.1.0.0 نابود سازی اطلاعات بصورت غیرقابل بازیابی

Stellar File WipeStellar File Wipe 4.1.0.0

  برنامه ای است که با استفاده از الگوریتم های Overwriting پیشرفته بطور مؤثری محتویات هارد درایو را برای نابود سازی امن اطلاعات پاک می کند پاک کرد ن اطلاعات با این شیوه بطور چشمگیری امکان بازیابی اطلاعات را غیرقابل امکان می کند و بدین صورت شما مطمئن خواهید شد که اطلاعات مهم و شخصی شما بدست افراد غیرمجاز نخواهد افتاد. این برنامه براحتی قادر است تا فایل ها، پوشه ها، درایو ها(بصورت کامل)، فضای خالی درایو ها(فقط فضای خالی)، فعالیت های سیستم، ردپاهای برنامه و ... را بطور کامل پاک کند.
 برخی از ویژگی های Stellar File Wipe
  • حذف کامل و دائمی اطلاعات از هارد درایوها و دیگر رسانه های ذخیره سازی
  • پاک کردن کامل فضای بدون استفاده و آزاد هارد درایو ها
  • پاک کردن کامل ردپاهای برنامه ها و فایل های اینترنتی موقتی
  • پشتیبانی از ویندوز 8
 
توضیحات :
  • مسئولیت استفاده نادرست و ناآگاهانه از این برنامه برعهده کاربر آن می باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 (سراسر کشور) و یا 9092301461 از تهران تماس بگیرید. در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه نمایید.