خبرهای تکنولوژی

در حال بارگذاری...

My Secret Folder 5.1 Final محافظت از فايل ها و پوشه ها

My Secret Folder

 

My Secret Folder

 نام نرم افزاری است که شما به وسیله آن می توانید پوشه ها و فایل های شخصی خود را از دید دیگران مخفی کنید و یا با قرار دادن رمز عبور بر روی آن ها ، از دسترسی دیگران به آن ها جلوگیری کنید. به وسیله این نرم افزار شما پوشه مورد نظر خود را انتخاب می کنید و آن را به صورت مخفی در می آورید و از این پس تنها شما هستید که با استفاده از برنامه می توانید به فایل ها و پوشه های خود دسترسی داشته باشید. همچنین غیر از عملیات مخفی سازی شما می توانید با استفاده از امکان قرار دادن رمز عبور ، مجوز دسترسی به فایل ها و پوشه ها را تنها به افرادی بدهید که توسط خود شما از رمز عبور مطلع هستند و اجازه دسترسی به فایل های شما را دارا می باشند. همچنین شما توسط این نرم افزار می توانید یک و یا گروهی از برنامه های مختلف سیستم را نیز مخفی و غیر قابل اجرا کنید. به این ترتیب دیگر بقیه افراد نمی توانند از برنامه های حفاظت شده نیز استفاده کنند. در این نرم افزار شما به وسیله Hotkey که همان کلید های سریع و میانبر می باشد ، به طور سریع برنامه حالت حفاظتی برنامه را فعال نموده و از دسترسی دیگران به مسیر های مشخص شده جلوگیری کنید.
 نحوه نصب و کرک صحیح نرم افزار (توضیحات کاربر jevid) :
  1. برنامه رو بصورت افلاین نصب کنین (گزینه Yes را در کلیه مراحل بزنید)
  2. در پایان برنامه رو اجرا نکنید.
  3. پچ رو بصورت Run admin اجرا کنید.
  4. برای سیستم های 64 بیتی بعد از پچ از فایل رجیستری استفاده کنید.
  5. دسترسی برنامه به اینترنت رو از طریق فایروال محدود کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.