Folder Protect 2.0.6 قفل گذاری روی فولدرها ، فایل و درایوها

نرم افزار ویندوز » قفل گذاریSalaR93768 12 شهریور 1397
Folder Protect

Folder Protect

 نرم افزاری کاربردی که توسط آن می توانید از راههای گوناگونی دسترسی به پوشه  ، فایل ، درایو ، برنامه های نصب شده و همچنین فرمت های مشهور را مسدود کنید . با نرم افزار Folder Protect می توانید پوشه های خود را یا به صورت معمولی رمزگذاری کنید و یا با استفاده از دیگر متد های قدرتمندش کارهایی نظیر مخفی کردن حرفه ای ، جلوگیری از حذف و یا نوشتن اطلاعات را انجام دهید . نحوه عملکرد این برنامه به گونه ای است که حتی در حالت امن ویندوز  ( Safe Mode ) قادر است تا وظایف خود را همانند فعالیت عادی ویندوز انجام دهد .
یکی از دیگر ویژگی های بی نظیر این نرم افزار استفاده از پسورد در قسمت ورود به بخش مدیریت آن می باشد . بدین تریب امکان غیر فعال کردن بخش های قفل شده تنها منحصر به فرد یا افرادی می شود که از کلمه عبور آگاهی دارند . از این پسورد در هنگام حذف برنامه نیز استفاده می شود و بدون داشتن آن ، آن - اینستال کردن برنامه کاری غیر ممکن خواهد بود .
از میان فرمت هایی که می توانید به قفل کردن آنها بپردازید می توان به .avi ، .gif ، .jpeg ، .bmp ، .mp3 ، .wmv ، .mpeg ، .doc ، .mpg ، .jpg ، .pdf ، .psd ، .ai ، .flv ، .xls ، .wma ، .docx ، .ppt ، .pptx ، .htm ، .html ، .php ، .css ، .cpp ، .asp and .js اشاره نمود .

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 (سراسر کشور) و یا 9092301461 از تهران تماس بگیرید. در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه نمایید.

Operating System
 • Windows XP
 • Windows 7
 • Windows 8
 • Windows 10
ارسال نظرات
عکس خوانده نمی شود

 1. نام کاربری : مهدی  |   گروه کاربری : ميهمان  |  تاریخ : 1397/12/2

  عجب برنامه خوب و عالی هست
  برنامه و کیجن برنامه بدون هیچ مشکلی کار میکنه
  ============
  1- پس از دانلود آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید
  2- برنامه را آنزیپ کنید
  3- موقع نصب اینترنت خود را غیر فعال کنید
  4- بعد از نصب اتوماتیک برنامه اجرا میشه
  5- حالا فایل کیجن را اجرا کنید و 2 کد داده شده را در قسمت های خواسته شده برنامه (کپی - پست ) کنید

  به همین سادگی برنامه نصب و کرک میشه ...

  دیگه به اینترنت هم که وصل بشید ایراد نمیگیره و برنامه بدرستی نصب و کرک شده