در حال بارگذاری...

GiliSoft Any Video Encryptor 2.6.0 رمزگذاری فایل ویدیویی ، عکس و موزیک

GiliSoft Any Video Encryptor

GiliSoft Any Video Encryptor

 آیا می خواهید فیلم ، عکس و موزیک های شما برای سایر افرادی غیر از آنهایی که مجاز برای مشاهده هستند را غیر قابل رویت کنید؟ خب، لازم نیست نگران باشید زیرا راه حل رمز عبور از فیلم ها با GiliSoft Any Video Encryptor بسیار ساده است. برنامه GiliSoft Any Video Encryptor به شما امکان می دهد که از کپی و انتشار غیر مجاز فایل های رسانه ای خود جلوگیری کنید. با استفاده از این ابزار رمزگذاری، می توانید انواع مختلف فایل های ویدئویی یا صوتی (مانند wmv، avi، asf، mpg، rm، rmvb، mpg، flv، هر فرمت دیگر) را به فایل های GEM رمزگذاری کنید، تنها زمانی پخش میشوند که یک کاربران گذر واژه را به  Playback بدهد و فایل های رسانه ای رمزگذاری شده را بازیابی کند. زمانی که یک کاربر میخواهد یک پرونده رمزگذاری شده را باز کند ، فایل رمزگذاری شده یک دیالوگ باکس برای درخواست نام کاربری و رمز ورود می خواهد.

ویژگی های نرم افزار GiliSoft Any Video Encryptor

  • رمزگذاری سرعت بالا : زمان، ارزشمندترین منبع برای بسیاری از ما است ، حالا می توانید فیلم های خود را با کیفیت اصلی در عرض چند ثانیه با رمزگذاری سرعت فوق العاده (superspeed) نوآورانه ، رمزگذاری کنید.
  • تمام تبدیل های ویدیویی : بدون از دست دادن کیفیت، ویدیوها را در حالت سرعت فوق العاده همانند سرعت انتقال فایل ها بین پوشه ها انتقال میدهد- می توانید هر فایل GEM را ارسال کرده و دانلود ویدیوهای رایگان را برای مشاهده رمزگذاری کنید. این برنامه می تواند کاربردهای قابل حمل از EXE را ایجاد کند. بدون نیاز به نصب برنامه در انتهای دیگر برای مشاهده محتویات - 
  • جلوگیری از انتشار اطلاعات : این برنامه مانع از انتقال اطلاعات شما به درایوهای USB و سایر دستگاه های ذخیره سازی می شود. این برنامه فایل های رسانه ای شما را به فایل های اجرایی تبدیل می کند که فقط درایوهایی که با استفاده از برنامه انتخاب می کنید، آنرا اجرا می کنند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
Operating System
  • Windows XP
  • Windows Vista
  • Windows 7
  • Windows 8.1
  • Windows 10