RegDoctor 2.37 + Portable - بهینه سازی رجیستری ویندوز

نرم افزار ویندوز » ابزار رجیستریSalaR15297 25 اردیبهشت 1392

RegDoctor

RegDoctor 2.37

  نام نرم افزاری است که شما به کمک آن می توانید کلید ها و مقادیری که در رجیستری دچار مشکل شده اند و یا متعلق به برنامه هایی می باشند که دیگر بر روی سیستم موجود نمی باشند و نیازی به آن ها نیست را شناسایی کرده و به کمک ابزارهای این برنامه اقدام به تعمیر و یا حذف آنها از رجیستری نمایید.

شاید شما هم دچار مشکل کاهش سرعت ویندوز به خصوص در زمان اجرای برنامه ها شده اید. اجرای نرم افزارها و هر عمل دیگری در ویندوز در رجیستری ویندوز شما ثبت می شود . به عنوان مثال شما حتی با جابجایی یک پنجره در ویندوز در حال تغییر مقادیری در مسیر های مشخص رجیستری می باشید. معمولا پس از گذشت چندین ماه از نصب سیستم عامل ویندوز و نصب برنامه های متعدد و کار با آنها ، مقدارها و کلید های متعدد زیادی در ویندوز ساخته می شوند که باعث بالا رفتن حجم رجیستری می شوند. با بالا رفتن حجم رجیستری در هر بار شروع  مجدد ویندوز که نیاز به خواندن مطالب رجیستری می باشد تا برنامه هایی که به صورت Startup در ویندوز قرار گرفته اند و تنظیمات ثبت شده را اعمال کند ، شما با کاهش سرعت ویندوز مواجه می شوید. یا فرض کنید که شما برنامه ای را بر روی سیستم خود نصب کرده اید و پس از چند هفته آن را UnInstall نمودید و از میان برنامه های نصب شده حذف کرده اید. با شروع ویندوز با پیغامی مواجه می شوید که در عنوان و یا مطالب آن به این موضوع پی خواهید برد که این پیغام خطا به مربوط به نرم افزاری می باشد که دیگر بر روی ویندوز شما نصب نمی باشد. حال چگونه درصدد رفع این مشکل بر خواهید آمد ؟

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 (سراسر کشور) و یا 9092301461 از تهران تماس بگیرید. در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه نمایید.