در حال بارگذاری...

RegDoctor 2.37 + Portable بهینه سازی رجیستری ویندوز

RegDoctor


RegDoctor

  نام نرم افزاری است که شما به کمک آن می توانید کلید ها و مقادیری که در رجیستری دچار مشکل شده اند و یا متعلق به برنامه هایی می باشند که دیگر بر روی سیستم موجود نمی باشند و نیازی به آن ها نیست را شناسایی کرده و به کمک ابزارهای این برنامه اقدام به تعمیر و یا حذف آنها از رجیستری نمایید.


شاید شما هم دچار مشکل کاهش سرعت ویندوز به خصوص در زمان اجرای برنامه ها شده اید. اجرای نرم افزارها و هر عمل دیگری در ویندوز در رجیستری ویندوز شما ثبت می شود . به عنوان مثال شما حتی با جابجایی یک پنجره در ویندوز در حال تغییر مقادیری در مسیر های مشخص رجیستری می باشید. معمولا پس از گذشت چندین ماه از نصب سیستم عامل ویندوز و نصب برنامه های متعدد و کار با آنها ، مقدارها و کلید های متعدد زیادی در ویندوز ساخته می شوند که باعث بالا رفتن حجم رجیستری می شوند. با بالا رفتن حجم رجیستری در هر بار شروع  مجدد ویندوز که نیاز به خواندن مطالب رجیستری می باشد تا برنامه هایی که به صورت Startup در ویندوز قرار گرفته اند و تنظیمات ثبت شده را اعمال کند ، شما با کاهش سرعت ویندوز مواجه می شوید. یا فرض کنید که شما برنامه ای را بر روی سیستم خود نصب کرده اید و پس از چند هفته آن را UnInstall نمودید و از میان برنامه های نصب شده حذف کرده اید. با شروع ویندوز با پیغامی مواجه می شوید که در عنوان و یا مطالب آن به این موضوع پی خواهید برد که این پیغام خطا به مربوط به نرم افزاری می باشد که دیگر بر روی ویندوز شما نصب نمی باشد. حال چگونه درصدد رفع این مشکل بر خواهید آمد ؟

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.