در حال بارگذاری...

RegFix Mantra 7.0 پاکسازی رجیستری ویندوز

RegFix MantraRegFix Mantra

  با نصب و عزل برنامه‌های مختلف، رجیستری ویندوز می‌تواند به وسیله ورودی‌های ناخواسته به‌هم‌ریخته شود. RegFix Mantra ابزاری است که به طور خاص برای کمک برای حل مشکلاتی که از این طریق ایجاد می‌شود، طراحی شده است. برنامه رابط کاربری ساده‌ای دارد که دسترسی به ویژگی‌های برنامه را راحت تر می‌کند. همان طور که قبلاً گفته شد، برنامه برای تشخیص تناقضات موجود در رجیستری ویندوز نظیر کلیدهای خالی، اطلاعات حذف نادرست و ... طراحی شده است که تأثیر فراوانی در کند شدن سرعت سیستم و کارایی رایانه، کرش های سیستم حتی خطاهای ویندوز دارد. حال با استفاده از این برنامه می‌تواند تا حد زیادی این مشکلات را برطرف کرده و پایداری سیستم خود را بیشتر کنید.
برخی از ویژگی‌های برنامه RegFix Mantra :
  • جستجو کامل رجیستری و تعمیر مشکلات
  • جستجو سیزده بخش شامل اسکن کامل رجیستری و هارد درایو برای چک کردن جامع مشکلات
  • جستجو میانبرهای موجود در هارد درایو و نشان دادن میانبرهای نادرست و همچنین نمایش توضیحاتی در مورد هر مشکل با سطح ریسک ناشی از پاک کردن میانبرها
  • پشتیبان گیری امن از رجیستری ویندوز قبل از تغییرات برای بازگردانی سیستم
  • نمایش همه خطاهای رجیستری و بهینه‌سازی رایانه
  • پشتیبانی از ویندوز هشت نسخه‌های 32 و 64 بیتی

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.