خبرهای تکنولوژی

بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور بر بستر وب
در حال بارگذاری...

DVR Examiner 2.9.2 بازیابی فایل ویدیویی از دستگاه ضبط دیجیتال

DVR Examiner

DVR Examiner

 نرم افزاری کاربردی در زمینه بازیابی فایل های ویدیویی و متادیتا از سیستم های نظارتی دستگاه ضبط تصویر دیجیتال (DVR) به روشی کاملاً قانونی می باشد. با استفاده از برنامه DVR Examiner می توان در زمان و هزینه مورد نیاز برای فرآیند بازیابی اسناد ویدیویی به وسیله ریکاوری مستقیم داده ها از DVR و تلاش برای رمزگشایی ویدیوها صرفه جویی کرد. از طریق دسترسی مستقیم به هارد درایو سیستم نطارتی DVR می توان از هر گونه گذرواژه عبور کرده و اطلاعات را از سیستم های غیر کارآمد بازیابی کرد. از دیگر قابلیت ها و امکانات نرم افزار DVR Examiner می توان به شناسایی کلیپ های قابل بازیابی ، امکان دسته بندی لیست کلیپ ها جهت یافتن ویدیوی مورد نیاز ، مشاهده ویدیو DVR بدون نیاز به هر گونه پخش کننده DVR خارجی ، یکپارچگی با iNPUT-ACE جهت بهبود و آنالیز ویدیوها ، بازیابی ویدیوهای غیر قابل دسترس برای DVR و امکان بازیابی ویدیوهای فرمت شده ، حذف شده و یا تا حدودی بازنویسی شده اشاره کرد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10