در حال بارگذاری...

Abelssoft Undeleter 6.03.41 بازیابی فایل های حذف شده

Abelssoft Undeleter

Abelssoft Undeleter

 نرم افزار کاربردی که توسط آن به راحتی می‏توانید فایل حذف شده را بازیابی کنید. حذف کردن اتفاقی فایل‌ها امری بسیار شایع و رایج است. اما حالا بازگردانی فایل‌های حذف شده نیز تقریبا به همان سادگی خواهد بود. اگر فایل‌های خود را بطور تصادفی حذف کرده‌اید و یا حتی آنها را از سطل زباله سیستم حذف کرده باشید به وسیله نرم‌افزار Abelssoft Undeleter می‌توانید آن‌ها را بازگردانید. این برنامه ناجی فایل‌های حذف شده می‌باشد. فهرست فایل‌های یافت شده که توسط این برنامه ایجاد می‌شود دارای فیلتر‌های گوناگون می‌باشد که در فهرست‌های طولانی و شلوغ کار پیدا کردن فایل مورد نیاز را راحت‌تر می‌کند.  گاهی اوقات فایل‌های بسیار مهمی باید یافت شوند که حتی کوچکترین جز آن از اهمیت بسیاری برخوردار است.
تکنولوژی DEEP Scan این نرم‌افزار حتی فایل‌های آسیب دیده و دوباره بازنویسی شده یافت شده را نیز می‌تواند بازگرداند. به وسیله  گزینه SMART Scan میتوان حتی سریعتر هارد دیسک را جستجو کرد. الگوریتم جستجوی برنامه می‌تواند فایل‌های آسیب دیده را فیلتر کرده و تنها فایل‌هایی که قابل بازیابی هستند را نشان دهد. این الگوریتم خاص کوچکترین فایل را نیز پیدا می‌کند و حتی فایل‌های آسیب دیده و مخدوش را نیز یاز می‌گرداند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که در فایل Readme.txt نوشته شده است، کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10