Abelssoft Undeleter 5.02 Build 31 بازیابی فایل های حذف شده

Abelssoft Undeleter

Abelssoft Undeleter

 نرم افزار کاربردی که به راحتی می‏توانید فایل ‏های حذف شده را بازیابی کنید. برنامه Abelssoft Undeleter حتی فایل هایی که قبلاً از سطل آشغال ویندوز (Recycle Bin) حذف شده ‏اند را پیدا کرده و آنها را بازیابی می‏کند. لیست یافته‏ ها دارای فیلترهای هوشمندی برای پیدا کردن نتایج جداگانه حتی در لیست‏ های طولانی می‏باشد. گاهی اوقات، فایل‏ ها آنقدر مهم هستند که هر تکه‏ ای از آنها ارزش زیادی دارد.

تکنولوژی Deep Scan نرم افزار Undeleter حتی فایل‏ هایی که قسمتی از آنها آسیب دیده است را پیدا می‏کند و سعی می‏کند آنها را بازیابی کند.
با قابلیت SMART Scan (اسکن هوشمندانه) نرم افزار Undeleter ، شما می توانید هارد دیسک خود را سریعتر جستجو کنید. الگوریتم جستجو، فایل‏های آسیب دیده را فیلتر می‏کند و آنهایی که قابل بازیابی هستند را نشان می‏دهد.
این الگوریتم خاص، تمام فایل‏ های کوچک را هم پیدا می‏کند (حتی آنهایی که از قبل آسیب دیده ‏اند یا به فقط قسمتی از آنها رایت شده است) و سعی می‏کند آنها را بازیابی کند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 (سراسر کشور) و یا 9092301461 از تهران تماس بگیرید. در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه نمایید.

Operating System
  • Windows 7
  • Windows 8.1
  • Windows 10