خبرهای تکنولوژی

بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور بر بستر وب
در حال بارگذاری...

MiniTool Power Data Recovery 8.6 All Edition + Portable بازیابی فایل حذف شده

MiniTool Power Data Recovery

MiniTool Power Data Recovery

 نرم افزاری سودمند جهت بازیابی فایلها برای کاربران خانگی می باشد. نرم افزار قدرتمند MiniTool Power Data Recovery نه تنها فایلهای حذفی شما را بر می گرداند بلکه به کمک این نرم افزار می توانید فایلهایی را که از درایورهایی که قبلاً خراب شده بودند یا ساخت مجدد یافته اند را بازیابی کنید. نرم افزار MiniTool Power Data Recovery نیز قابلیت بازگردانی فایلهای مموری های گوشی و دوربین ها، فلش مموری ها و ... را دارد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 (سراسر کشور) و یا 9092301461 از تهران تماس بگیرید. در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
آموزش فعال سازی نرم افزار نسخه 8.6
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • با توجه به نوع سیستم عاملی که روی سیستم شما نصب میباشد ( 32bit یا 64bit ) ، فایل wtsapi32.dll موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی و جایگزین فایل های قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.

آموزش فعال سازی نرم افزار نسخه 8
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • با توجه به نوع سیستم عاملی که روی سیستم شما نصب میباشد ( 32bit یا 64bit ) ، فایل PowerDataRecovery.exe و PowerDataRecovery.exe.mfh موجود در پوشه Crack ( نسخه پیشنهادی Technician ) را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی و جایگزین فایل های قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operating System
Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2003, Windows Server 2008 (R2), Windows Server 2012.