در حال بارگذاری...

VMProtect Pro/Ultimate 3.8.1.1695 محافظت از کدهای برنامه نویسی

نرم افزار ویندوز / برنامه نویسی SalaR 15860 12 فروردین 1402
VMProtect

VMProtect

 نرم افزاری که با کمک آن از کدهای که برای برنامه نویسی نرم افزار استفاده کرده اید محافظت می کند و آنالیز و کرک نرم افزار را بسیار دشوار می کند. علاوه بر این ، برنامه VMProtect شماره سریال را تولید و تأیید می کند ، ارتقاء رایگان و موارد دیگر را محدود می کند. نسخه نهایی VMProtect اجازه می دهد تا شماره سریال را به برنامه محافظت شده اضافه کنید. ویژگی مجوز اجازه می دهد تا مدت زمان بروزرسانی های رایگان را محدود کنید ، تاریخ عیر فعال شدن برای شماره سریال ها را تعیین کنید ، از اجرای نرم افزار بدون شماره سریال و موارد دیگر جلوگیری کنید. VMProtect دارای دو حالت رابط کاربری است: ساده و متخصص. حالت ساده اجازه می دهد تا به راحتی حالت محافظت را انتخاب کنید ، گزینه ها را تنظیم کنید و فقط با چند کلیک ماوس پرونده محافظت شده را بدست آورید.
یکی از قابلیت های مهم نرم افزار VMProtect پشتیبانی از برخی از کامپایلرهای محبوب مانند Virtual Pascal ، Visual Basic ، Delphi یا Borland C Builder است. بنابراین ، شما قادر به بارگذاری فایل های EXE ، DLL ، BPL ، OCX و SYS هستید تا کاملاً مورد تجزیه و تحلیل و پردازش قرار گیرند.

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا‌ اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از مرورگر Edge استفاده میکنید، آن را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید
Operation Systems
  • Windows 7/8/10
ورژن Pro (نسخه 64‌ بیتی)
دانلود ورژن 3.8.1.1695 با حجم 98 مگابايت ( کرک شده )
ورژن Ultimate (نسخه 64‌ بیتی)
دانلود ورژن 3.6.0.1406 با حجم 40 مگابايت ( کرک شده )
دانلود ورژن 3.5.0.1213 با حجم 38 مگابايت ( کرک شده )
نسخه 32/64 بیتی
دانلود ورژن 3.4.0.1155 با حجم 66 مگابايت ( کرک شده )


سایـت سـازنــده
 (4.1/5)
تصاویری از محیط نرم افزار