در حال بارگذاری...

VMProtect Pro/Ultimate 3.8.4.1754 محافظت از کدهای برنامه نویسی

نرم افزار ویندوز / برنامه نویسی SalaR 26120 12 فروردین 1402
VMProtect VMProtect نرم افزاری که با کمک آن از کدهای که برای برنامه نویسی نرم افزار استفاده کرده اید محافظت می کند و آنالیز و کرک نرم افزار را بسیار دشوار می کند. علاوه بر این ، برنامه VMProtect شماره سریال را تولید و تأیید می کند ، ارتقاء رایگان و موارد دیگر را محدود می کند. نسخه نهایی VMProtect اجازه می دهد تا شماره سریال را به برنامه محافظت شده اضافه کنید. ویژگی مجوز اجازه می دهد تا مدت زمان بروزرسانی های رایگان را محدود کنید ، تاریخ عیر فعال شدن برای شماره سریال ها را تعیین کنید ، از اجرای نرم افزار بدون شماره سریال و موارد دیگر جلوگیری کنید. VMProtect دارای دو حالت رابط کاربری است: ساده و متخصص. حالت ساده اجازه می دهد تا به راحتی حالت محافظت را انتخاب کنید ، گزینه ها را تنظیم کنید و فقط با چند کلیک ماوس پرونده محافظت شده را بدست آورید.
یکی از قابلیت های مهم نرم افزار VMProtect پشتیبانی از برخی از کامپایلرهای محبوب مانند Virtual Pascal ، Visual Basic ، Delphi یا Borland C Builder است. بنابراین ، شما قادر به بارگذاری فایل های EXE ، DLL ، BPL ، OCX و SYS هستید تا کاملاً مورد تجزیه و تحلیل و پردازش قرار گیرند.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
Operation Systems
  • Windows 7/8/10