در حال بارگذاری...

DbSchema 8.3.2 Win/Mac/Linux طراحی دیاگرام و ساخت کوئری

DbSchema

DbSchema

 نرم افزاری که ستون اصلی هر وبسایت و کسب کاری است که نیاز به تعامل با حجم زیادی از اطلاعات و پاسخ سریع به درخواست ها دارد. اگر چه نرم افزارهای متعددی به منظور ایجاد اطلاعات و لینک وجود دارد اما برنامه DbSchema سعی در تسهیل این فرآیند دارد. طراحی جذاب و خلاقانه این برنامه به گونه ای است که امکان دسترسی سریع به زبانه ها و آیتم های مختلف پروژه را فراهم می کند. در اولین راه اندازی این برنامه ، امکان شروع یک پروژه جدید ، اجرای پروژه های موجود یا اتصال به پایگاه داده از طریق شبکه وجود دارد. همچنین این برنامه قابلیت پشتیبانی از پایگاه های داده ای همچون MySQL ، Access ، فایربرد ، اوراکل ، Teradata و ... را دارد.
با کمک ورودی های منوی زمینه ، کاربر تنها نیاز به جمع آوری داده ها برای وارد کردن به برنامه دارد که آیتم های موجود موجب تسهیل فرآیندها می شوند. با استفاده از این برنامه به راحتی امکان ایجاد جداول ، فراخوان ها ، نماها ، چندین ویرایشگر برای SQL ، داده های رابطه ای ، ایجاد کوئری یا تولید تصادفی داده ها وجود دارد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید.
  • از منوی Help گزینه Register را انتخاب کنید.
  • در پنجره فعال سازی تب License Key Before nov 2019 را انتخاب کنید.
  • فایل keygen را اجرا کنید و بوسیله سریال ساخته شده توسط keygen نرم افزار را رجیستر کنید.
System Requirements
  • Java 1.8+