در حال بارگذاری...

JetBrains AppCode 2021.2.2 توسعه زبان های برنامه نویسی در مکینتاش

JetBrains AppCode

 نرم افزاری که بدون نیاز به هیچگونه پیکربندی خاصی ، کاملاً سازگار و تعامل پذیر با Xcode می باشد و با CocoaPods ، برنامه Reveal  ، اکثر سیستم های کنترل ورژن و تعدادی از issue tracker یکپارچه شده است. برنامه AppCode با داشتن درک کاملی از ساختار کدها موجب می شود که کاربر نیاز به تایپ همه آن ها نداشته باشد. برنامه AppCode دارای بیش از 60 شیوه نظارت بر کدها برای زبان های برنامه نویسی Objective-C ، C و C++ و برخی زبان های پشتیبانی شده می باشد که این نظارت ها به طور بسیار سریع انجام می شود. یکی از ویژگی های این برنامه امکان دسترسی سریع به فایل ها ، کلاس ها یا نماد های موجود در پروژه می باشد. در این برنامه از سلسله مراتب و نمایش ساختار می توان برای دسترسی به ساختار پروژه استفاده کرد.
این برنامه دارای دو نوع روش تکمیل کد می باشد : روش ابتدایی که در طول تایپ کردن کد انجام می شود و روش پیشرفته که تحت عنوان SmartType completion می باشد و پیشنهادات را بر اساس دسته بندی های دقیق تری ارائه می کند. با استفاده از این برنامه می توان کدها را در هر زمان به صورت امن ، دقیق و همراه با بازساری کد بهبود و اصلاح نمود. یکی از ویژگی های قابل توجه این برنامه پایش پیوسته کیفیت کدهای کاربر می باشد که کاربر را از خطاهای احتمالی مطلع کرده و پیشنهاداتی را برای حل آن ایرادات به طور هوشمند ارائه می کند

توجـه
  • به علت مشخص نبودن مدت زمان اعتبار کرک و سریال ، نرم افزار بدون کرک برای دانلود قرار داده شده و فایل کرک جداگانه برای دانلود قرار داده میشود، تا در صورت غیرفعال شدن کرک و سریال ، در اولین فرصت بروزرسانی شود.
  • کرک در همین مطلب و در قسمت آموزش نصب و فعال سازی موجود است و برای هر آموزش، کرک جدا قرار داده شده است.
  • در صورت کار نکردن روش های فعال سازی از Trial Reset استفاده کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

دانلود با حجم 847 مگابايت ( Trial )

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.3/5)
پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.


System requirements
  • Xcode 12.4-12.5.1 
  • macOS 11 or higher
  • 2 GB RAM minimum, 8 GB RAM recommended
  • 2.5 GB hard disk space, SSD recommended
  • 1024x768 minimum screen resolution