Navicat Data Modeler 2.1.19 Win/Linux مدیریت پایگاه داده

نرم افزار ویندوز » برنامه نویسیTRACKER11304 7 اردیبهشت 1398
Navicat Data Modeler

Navicat Data Modeler

 نرم افزاری قدرتمند جهت طراحی دیتابیس و ساخت و دستکاری مدل های داده می باشد. این نرم افزار از سیستم های پایگاه داده مختلف از جمله MySQL، Oracle، SQL Server، PostgreSQL و SQLite پشتیبانی می کند.
نرم افزار Navicat Data Modeler به کاربران امکان طراحی سازه های پایگاه داده به صورت بصری، انجام روند مهندسی رو به جلو/عقب، وارد کردن ساختار جدول از منابع داده ODBC، تولید فایل های SQL و … را می دهد. با ویژگی های این نرم افزار کاربران به راحتی می توانند به تولید مدل های با کیفیت بالا و درک ساختار پایگاه داده بپردازند.
توضیحات رجیستر نرم افزار
 1. در قسمت اول ابتدا نسخه Data Modeler را انتخاب کنید و Patch را بزنید.
 2. در قسمت دوم نوع لایسنس مورد نظر را انتخاب کنید.
 3. در قسمت سوم نوع لایسنس مورد نظر را انتخاب کنید.
 4. در قسمت چهارم دکمه generate را بزنید و سریال را بسازید و کنید. در قسمت Activation Code دکمه generate را بزنید و محلی برای ذخیره فایل لایسنس انتخاب کنید.
 5. وارد نرم افزار شوید و سریال ساخته شده در نرم افزار کپی کنید و سپس Ctrl+Shift را نگه داشته و دکمه Active را بزنید و محلی که لایسنس را در آن ذخیره کردید را در آن قسمت وارد کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 (سراسر کشور) و یا 9092301461 از تهران تماس بگیرید. در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه نمایید.

ارسال نظرات
عکس خوانده نمی شود

 1. نام کاربری : مجتبی  |   گروه کاربری : ميهمان  |  تاریخ : 1397/11/5
  کرک به درستی کار نمی کنه. فایل navicat.exe رو درخواست می کنه درحالیکه در محل نصب اصلا چنین فایلی وجود نداره و اسمش اونجا modeler.exe هست. اون رو هم دستی تغییر دادم ولی پچ fail میشه.

  1. نام کاربری : SalaR  |   گروه کاربری : مدير کل  |  تاریخ : 1397/11/5
   توضیحات اصلاح شد.