در حال بارگذاری...

Navicat for MongoDB 16.1.1 مدیریت و توسعه پایگاه داده مانگو دی بی

Navicat for MongoDB

Navicat for MongoDB

 نرم افزاری قدرتمندی در زمینه مدیریت و توسعه پایگاه داده MongoDB ( مانگو دی بی  ) بوده که رابط کاربری گرافیکی کارآمدی را در اختیار کاربر قرار می دهد. با استفاده از برنامه Navicat MongoDB می توان به سرورهای محلی یا از راه دور MongoDB همراه با قابلیت MongoDB Atlas و Huawei Cloud متصل شد. این برنامه امکانات و قایلت های متعددی را در زمینه مدیریت ، پایش ، پرس و جو و نمایش داده ها ارائه می کند که با بکارگیری آنها به راحتی می توان بهره وری امور روتین MongoDB را افزایش داد. با بکارگیری ابزارهای مانند انتقال داده ها (Data Transfer) و همگام سازی داده ها (Data Synchronization) می توان داده ها را به طور سریع و آسان و با سربار کمتری انتقال داد.
از دیگر ویژگی ها و امکانات این برنامه می توان به انتقال جزییات ، راهنمای گام به گام برای انتقال داده ها میان پایگاه های داده ، مقایسه و همگام سازی پایگاه های داده همراه با همگام سازی داده ها تنظیم و انجام سریع مقایسه ها و مشاهده جزییات تغییرات مورد نظر اشاره کرد.

نسخه 32 بیتی
دانلود با حجم 52 مگابایت به همراه Patch
نسخه 64 بیتی
دانلود با حجم 58 مگابایت به همراه Patch


سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
  
Operation Systems
  • Windows 7/8/10
  • Windows Server 2008/2012/2016/2019
  • macOS 10.11 or later 64-bit
  • Debian 9 or later, Ubuntu 16.04 or later, CentOS 7 or later, Fedora 26 or later, Linux Mint 18 or later