در حال بارگذاری...

UiPath Studio Enterprise 2019.4.4 ادغام و یکپارچه سازی اپلیکیشن

UiPath Studio

UiPath Studio

 نرم افزاری که یک بخش ضروری از پلتفرم UiPath محسوب می گردد. برنامه UiPath دارای مجموعه کاملی از فعالیت های از قبل ایجاد شده است که با زبان های برنامه نویسی متعددی ادغام شده است که موجب ارتقای مقیاس پذیری و بهره وری می گردد. اتوماسیون نیازمند ابزاری است که صرف نظر از پیچیدگی و ابعاد یک مجموعه ، قابلیت الگوبرداری از تمامی فرآیندهای کسب و کار یک مجموعه را داشته باشد. برنامه UiPath Studio ابزار مناسبی برای یکپارچه سازی اپلیکیشن و خودکارسازی اپلیکیشن های ثالث ، امور مدیریت IT و فرآیندهای IT کسب و کار است. یکی از مهم ترین ویژگی های این برنامه ، اتوماسیون پروژه بوده که در واقع ارائه گرافیکی از فرآیندهای کسب و کار است. این قابلیت امکان خودکارسازی فرآیندهای قاعده محور را از طریق ارائه کنترل کاملی بر ترتیب اجرا و رابطه میان مجموعه ای از مراحل فراهم می کند. هر فعالیت شامل اقدام کوچکی مانند کلیک کردن بر روی یک دکمه ، خواندن یا نوشتن یک فایل می باشد.

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا‌ اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از مرورگر Edge استفاده میکنید، آن را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
System Requirements
  • OS:Windows 7 SP1 / Windows 10 / Windows Server 2008 R2 / Windows Server 2012 R2 / Windows Server 2016 / Windows Server 2019
  • CPU:1.4GHz 32-bit (x86) / Dual Core 1.8GHz 64-bit
  • RAM:4 GB
دانلود با حجم 490 مگابايت به همراه کرک
لینک کمکی ( Multi Mirror Link )


سایـت سـازنــده
 (4.1/5)
تصاویری از محیط نرم افزار
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار