ON1 Photo RAW 2019.6 v13.6.0.7353 Win/Mac ویرایش حرفه ای عکس

ON1 Photo RAW

 نرم افزاری که تمام ابزارهای لازم و امکاناتی که هر عکاس برای کار با عکس به آن نیازمند است را دارا می‌باشد. برنامه ON1 Photo RAW دارای موتور داخلی بسیار سریع و تکنولوژی غیرمخرب جهت ویرایش حرفه‌ای تصاویر می‌ باشد. ON1 Photo RAW به کاربر این امکان را می‌دهد که حداکثر ویرایش را به راحتی بر هر عکسی اعمال کند.این نرم‌افزار همچنین امکانات بسیار کاربردی را در اختیار عکاسان قرار می‌دهد که شامل مدیریت سریع تصاویر ، صدها افکت تصویری دلخواه ، فیلتر‌های سریع و بسیار زیبای HDR ، ابزارهای ماسک و انتخاب تصویر ، لایه‌های تصویری و خیلی بیشتر را شامل می‌شود.
صدها افکت بی‌ نظیر این نرم‌افزار علاوه بر دارا بودن تنظیمات پیش‌فرض ، امکان اعمال تنظیمات دلخواه را نیز به کاربر می‌ دهد که از این جهت دست کاربران را برای ایجاد نوآوری باز می‌گذارد. افکت‌ های محبوبی چون HDR، افکت سیاه و سفید ، محو کردن تمام یا بخش‌هایی از تصویر (tilt shift) ، نورپردازی ، بهبود رنگ و روشنایی تصویر ، تکسچرها ، کادرهای تصویری ، فیلتر شباهت به فیلم‌ های سینمایی و بسیاری دیگر در این نرم‌افزار گنجانده شده است. با استفاده از ابزار قدرتمند ماسک و تنظیمات لایه‌های عکس ، کنترل کامل جهت اعمال هر افکنی در کنترل کاربر می‌باشد. همچنین امکان ذخیره‌ ی این تنظیمات برای استفاده‌ های بعدی را نیز فراهم شده است.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 (سراسر کشور) و یا 9092301461 از تهران تماس بگیرید. در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه نمایید.

Optional App Integration    
  • Photoshop CS6 and above
  • Photoshop Elements 14 and above
  • Photoshop Lightroom Classic 6 and above
  • Apple Photos
System Requirements Windows
- Windows 7, Windows 8, or Windows 10 (current maintenance releases, 64-bit only)
- Intel Core 2 Duo, Xeon, or better
- 1.5 GB for installation
- 4 GB (8 GB when used as a Photoshop plug-in)
- OpenGL 3.3-compatible video card with 256 MB video RAM, 1280x720 resolution

System Requirements Mac
- OS X 10.11 or later 64-bit