در حال بارگذاری...

Topaz JPEG to RAW AI 2.2.1 Win/Mac تبدیل فرمت JPEG به RAW

Topaz JPEG to RAW AI

Topaz JPEG to RAW AI

 نرم افزاری جهت تغییر فرمت عکس ها از JPEG به فرمت با کیفیت RAW جهت ویرایش بهتر و حرفه ای عکس ها می باشد. نرم افزار Topaz JPEG to RAW از ادغام (banding) جلوگیری کرده و باعث حذف اثر تصنعی فشرده ، بازیابی جزییات و بهبود محدوده پویا (dynamic range) می شود. کاربرد برنامه Topaz JPEG to RAW AI در حذف اثر تصنعی و بازیابی جزییات رنگ عکس ها بسیار کارآمد و موثر است. این برنامه اطلاعات اضافی مفید را در قسمت بالا سمت راست و در پایین تصویر نشان می دهد. در این برنامه محدوده دینامیک نیز اتقاء یافته است که به وسیله سایه های عمیق تر و بخش های روشن تر نشان داده می شوند. تبدیل عکس به فرمت JPEG باعث از دست رفتن محدوده دینامیک قابل توجهی می شود که با استفاده از برنامه Topaz JPEG to RAW AI می توان محدوده دینامیکی از دست رفته را با بازگرداندن جزئیات سایه ها و بخش های روشن بازیابی کرد.
یکی دیگر از ویژگی های این برنامه ، کارایی آن حتی با اطلاعات بسیار کم می باشد که امکان ویرایش نوردهی یا کنتراست تصویر را ارائه می کند. اگر تا به حال عکسی گرفته اید که فکر می کنید فایل RAW اصلی آن را از دست داده اید ، با استفاده از نرم افزار Topaz JPEG to RAW AI می توانید فرمت JPEG آن را به RAW تبدیل کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
System Requirements
- Windows 7
- Windows 8/8.1
- Windows 10
- OpenGL 3.3
- RAM: 8GB (16GB recommended)
- GPU RAM: 2GB (4GB recommended)
- GeForce GTX 1070M 4GB
- R9 M460 4GB