در حال بارگذاری...

ArcSoft Low Light NR 1.0.0.55 کاهش نویز تصاویر

 


 


ArcSoft Low Light NR

  نویزها در عکس های نسل امروزی یک آفت بسیار بد هستند که از زیبایی های تصاویر بسیار می کاهند و اکثر طراحان برای از بین بردن آنها باید وقت زیادی صرف کنند، این نویز ها بیشتر در صورت و روی پوست نمود پیدا میکنند که به آنها اصطلاحا نویز درخشندگی می گویند. همچنین نویزها رنگی که به صورت پیکسل های قرمز و آبی تصادفی بر روی عکس به وجود میایند دقت و صحت رنگ و کیفیت عکس را پایین میاورند و کلا ناخوشایند هستند، ArcSoft Low Light NR نرم افزاری قدرتمند و کارآمد جهت کاهش نویز تصاویر دیجیتالی است که به شما در حذف و یا کاهش نویزها کمک زیادی میکند، این نرم افزار قادر است که انواع نویزهای درون یک عکس دیجیتالی را از بین ببرد و یا آن را بسیار کاهش دهد بدون آنکه صدمه ای به عکس وارد نماید، این نرم افزار از تکنولوژی پیشرفته ای برای حذف نویزها استفاده می نماید و برای کاربران حرفه ای و آماتور بسیار مناسب است .

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.