بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور بر بستر وب
در حال بارگذاری...

Picture Merge Genius 3.1 ساخت عکس های زیبا و ترکیبی

Picture Merge Genius

Picture Merge Genius

 ترکیب تصاویر در یکدیگر یکی از زیباترین و فنی ترین تکنیک ها برای افرادی می باشد که در زمینه طراحی و کار با عکس فعالیت می کنند. این عمل امروزه توسط نرم افزارهای حرفه ای همانند فتوشاپ به راحتی قابل اجرا می باشد. می توان با وارد نمودن چندین عکس به محیط این برنامه و ترکیب آنها در یک فایل عکس جدید به همراه اعمال افکت های مختلف ، اقدام به ساخت تصاویر زیبا در این زمینه نمود. انجام چنین کاری به صورتی که بیان شد در ظاهر بسیار ساده و آسان می باشد آما در واقع این طور نیست. برای یک طراحی خوب و هدفمند شما نیاز به داشتن اطالاعات کافی در زمینه طراحی و رنگ بندی و همچنین داشتن دانش کامل از برنامه مورد استفاده خود برای طراحی می باشد. افرادی که به صورت غیر حرفه ای و یا به صورت پراکنده اقدام به طراحی چنین عکس های ترکیبی می کنند معمولا به دلایل یاد شده از تنیجه خوبی برخوردار نمی شوند.

برای کمک به این دسته از کاربران هرروزه شاهد پیدایش نرم افزارهای مختلفی می باشیم که به طرق مختلف به کاربران اجازه طراحی حرفه ای با کمک ابزار موجود در خود را می دهند، Picture Merge Genius نام نرم افزاری می باشد که کاربران به وسیله آن به راحتی قادر به ساخت عکس های زیبا و ترکیبی متشکل از چندین عکس دیگر می باشند. سایت این نرم افزار ، استفاده از این برنامه را به عنوان سریع ترین و بهترین راه برای ساخت چنین تصاویری توصیه می کند. از این تصاویر می توان در پوسترهای تبلیغاتی ، کارت های دعوت و ... استفاده نمود. به عنوان مثال شما قصد دارید تا برای یک گردهمایی در موضوعی خاص اقدام به طراحی پوستری زیبا با مضمون موضوع همایش و نیز بیان کلی هدف نمایش نمایید . با کمک این نرم افزار شما تنها کافیست که عکس های مرتبط با موضوع را در اختیار داشته باشید، طراحی حرفه به عهده این نرم افزار می باشد .

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.