بازی زولا
بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است که شما در قالب دو تیم در مقابل هم رقابت می کنید، تیمی که بتوانند بیشترین امتیاز یا تمام افراد تیم مقابل را شکست دهد برنده مسابقه خواهد شد، بازی زولا مخصوص سیستم عامل ویندوز است و به صورت دوره ای مسابقات کشوری برای این بازی به صورت آنلاین برگزار می شود.
این بازی کاملا فارسی، به صورت رایگان خدمت شما ارایه می گردد.

Picture Merge Genius 2.8.1 - ساخت عکسهای زیبا و ترکیبی

soft98Picture Merge Genius 2.8.1

  ترکیب تصاویر در یکدیگر یکی از زیباترین و فنی ترین تکنیک ها برای افرادی می باشد که در زمینه طراحی و کار با عکس فعالیت می کنند. این عمل امروزه توسط نرم افزارهای حرفه ای همانند فتوشاپ به راحتی قابل اجرا می باشد. می توان با وارد نمودن چندین عکس به محیط این برنامه و ترکیب آنها در یک فایل عکس جدید به همراه اعمال افکت های مختلف ، اقدام به ساخت تصاویر زیبا در این زمینه نمود. انجام چنین کاری به صورتی که بیان شد در ظاهر بسیار ساده و آسان می باشد آما در واقع این طور نیست. برای یک طراحی خوب و هدفمند شما نیاز به داشتن اطالاعات کافی در زمینه طراحی و رنگ بندی و همچنین داشتن دانش کامل از برنامه مورد استفاده خود برای طراحی می باشد. افرادی که به صورت غیر حرفه ای و یا به صورت پراکنده اقدام به طراحی چنین عکس های ترکیبی می کنند معمولا به دلایل یاد شده از تنیجه خوبی برخوردار نمی شوند.

برای کمک به این دسته از کاربران هرروزه شاهد پیدایش نرم افزارهای مختلفی می باشیم که به طرق مختلف به کاربران اجازه طراحی حرفه ای با کمک ابزار موجود در خود را می دهند، Picture Merge Genius نام نرم افزاری می باشد که کاربران به وسیله آن به راحتی قادر به ساخت عکس های زیبا و ترکیبی متشکل از چندین عکس دیگر می باشند. سایت این نرم افزار ، استفاده از این برنامه را به عنوان سریع ترین و بهترین راه برای ساخت چنین تصاویری توصیه می کند. از این تصاویر می توان در پوسترهای تبلیغاتی ، کارت های دعوت و ... استفاده نمود. به عنوان مثال شما قصد دارید تا برای یک گردهمایی در موضوعی خاص اقدام به طراحی پوستری زیبا با مضمون موضوع همایش و نیز بیان کلی هدف نمایش نمایید . با کمک این نرم افزار شما تنها کافیست که عکس های مرتبط با موضوع را در اختیار داشته باشید، طراحی حرفه به عهده این نرم افزار می باشد .

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 (سراسر کشور) و یا 9092301461 از تهران تماس بگیرید. در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه نمایید.