در حال بارگذاری...

MediBang Paint Pro 28.0 Win/Mac/Android طراحی کمیک

MediBang Paint

MediBang Paint

 نرم‌افزاری بسیار ساده برای نقاشی است که شامل انواع قلم‌مو ، زمینه ، بافت و فونت های کمیکی متعدد برای کاربر است تا بتواند به ایده‌های خود زندگی ببخشد. برنامه MediBang Paint کم‌حجم و کاربرپسند است و ویژگی‌های FireAlpaca فراوانی دارد. بیشتر فرمت‌های رایج تصویری در این نرم‌افزار پشتیبانی می‌شوند که شامل PNG و JPG و BMP و GIF هستند. امکان ساختن کمیک‌هایی جدید از صفر نیز برای کاربر فراهم است. طیف گسترده‌ای از منابع پردازش تصویری استاندارد نیز در دسترس است که شامل اندازه‌های مختلف قلم‌مو، پاک‌کن و ابزار پرکننده و گرادیانت‌های متغیر و چوب جادویی برای انتخاب هستند. برخی از افکت‌ها نیز مانند محو، موزائیک و سایه نیز پشتیبانی می شوند. قابلیت وارد کردن اشیای متنی نیز وجود دارد که ویژگی‌ای عالی برای ساخت دیالوگ در کمیک‌ها است.
اگر کاربر به اینترنت متصل باشد، می‌تواند چندین مادۀ اولیه را بعنوان زمینه دانلود کند. سپس کاربر می‌تواند این بافت‌های جذاب را با استفاده از افکت های پیش‌فرض شخصی‌سازی کند. وقتی کاربر از نتیجۀ نهایی راضی بود، می‌تواند از پروژه به فرمت‌های رایج تصویری خروجی بگیرد. کاربر می‌تواند با نام‌نویسی در انجمن هنر آنلاین همین نرم‌افزار به فضای ذخیرۀ ابری دسترسی داشته باشد و اثرش را با ساختن گروه با سایر کاربران به اشتراک بگذارد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
System Requirements
OSWindows 7 Service Pack 1
Windows 8 / 8.1
Windows 10 / 11
Mac OS 10.9
Mac OS 10.10
Mac OS 10.11
Mac OS 10.12
Mac OS 10.13
HDD100MB free space minimum.
2GB recommended.
Memory CapacityFor 32bit OS 4GB recommended
For 64bit OS 8GB recommended
Internet ConnectionIn order to use Cloud features (Save to Cloud, Cloud Materials, Cloud Text etc)
an internet connection is needed.
PeripheralsWacom Pen Tablet
Supported file formatsmdp(MediBang Paint native file format), png, jpg, bmp, gif, psd, tif, webp
Output file formatsmdp(MediBang Paint native file format), png, jpg, bmp, psd, tif, webp