در حال بارگذاری...

A-PDF Restrictions Remover 1.7.0 محدودیت پرینت و ویرایش PDF

نرم افزار ویندوز / ابزار PDF SalaR 614936 10 تیر 1401
A-PDF Restrictions Remover A-PDF Restrictions Remover نرم افزاری کاربردی که با استفاده از آن میتوانید رمز عبور ، محدودیت چاپ یا پرینت ، کپی یا ویرایش فایل های PDF را به سادگی حذف کنید. با استفاده از نرم افزار A-PDF Restrictions Remover می توانید رمز عبور و محدودیت های فایل PDF را در چند ثانیه حذف کنید. برنامه A-PDF Restrictions Remover از رمزگذاری AES 40 BITS/128-BITS RC4 و 128-BITS پشتیبانی می کند. کار با نرم افزار A-PDF Restrictions Remover بسیار آسان است. فقط کافی است روی فایل PDF کلیک راست کنید و از گزینه "حذف محدودیت ها" یا "حذف محدودیت ها و ذخیره به عنوان ..." را انتخاب کنید. فقط در چند ثانیه ، یک فایل PDF بدون محدودیت خواهید داشت. می توانید با فایلهای PDF خود ویرایش ، چاپ ، کپی و موارد دیگر را ویرایش کنید و می توانید به سرعت "تنظیمات" را تنظیم کنید تا پرونده های محدود شده اصلی با پسوند .bak حفظ شوند ، و یا آنها را در یک فهرست پیش فرض متفاوت ذخیره کنید.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید.
  • توسط سریال نرم افزار را رجیستر کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10/11