در حال بارگذاری...

Softdiv PDF to Image Converter 1.1 Retail تبدیل فایل PDF به عکس

soft98Softdiv PDF to Image Converter

  نرم افزاری است كه به سادگی قابليت تبديل فرمت PDF به عكس را به كاربران مي دهد. تنها چند ثانيه لازم است كه كاربر يک كتاب الكترونيكي را به آلبومي از عكس ها تبديل كند. مزيت عكس به PDF‌ در آن است كه برای مثال كاربر در وبسايتي مي خواهد آلبومي از عكس ها تهيه كند اينجاست كه مي تواند با تبديل كتاب الكترونيكي و با كنار هم قراردادن تصاوير آلبومي زيبا و جذاب را خلق كند. حجم پائين و سرعت بالا در تبديل و همچنين استفاده فوق العاده آسان از اين نرم افزار باعث مي شود تا همه كاربران بتوانند به راحتي از Softdiv PDF to Image Converter استفاده کنند. امكان تبديل همزمان چندين فايل، تبديل به بیش از 8 فرمت تصاوير به انتخاب كاربر، عدم افت كيفيت در هنگام تبديل و سازگاري با اكثر استانداردهاي استفاده شده در فرمت PDF از جمله ديگر قابليت هاي اين ابزار به شمار مي روند .

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.