در حال بارگذاری...

WashAndGo 23 v27.08.43747 Win/Mac پاکسازی و حذف فایل های غیرضروری

WashAndGo

WashAndGo

 نرم افزاری کاربردی در زمینه پاکسازی و حذف فایل های غیرضروری بوده که با ارائه قابلیت پاکسازی فایل های قدیمی و غیرضروری ، موجب افزایش فضای حافظه و سرعت ویندوز می گردد. برنامه WashAndGo امکان حذف فایل های غیر ضروری اینترنتی مانند کش های مرورگر ، کوکی ها ، تاریخچه مرورگر و همچنین رفع خطاهای سیستم را فراهم کرده و در نهایت موجب پایداری و سرعت بیشتر سیستم می شود. تغییرات ورودی ها در ریجستری می تواند موجب ایجاد خطاها و مشکلاتی گردد اما ابزار SmartClean این برنامه با حفاظت در مقابل چنین تغییراتی ، موجب پاکسازی و تصحیح ورودی ها می شود و دیگر ورودی های ریجستری بدون تغییر باقی خواهند ماند.
از دیگر ویژگی های نرم افزار WashAndGo می توان به این نکته اشاره کرد که این برنامه فقط پیشنهاد پاکسازی و حذف فایل ها یا ورودی هایی را می دهد که کاملاً غیر ضروری و بدون استفاده هستند و نگرانی بابت از دست رفتن اطلاعات وجود ندارد. از طرفی به منظور اطمینان حاصل نمودن از فرآیند پاکسازی و انتخاب فایل ها ، این برنامه یک پشتیبان امنیتی ایجاد می کند که امکان بازیابی و بازگشت همه تغییرات را تا مدت 7 روز بعد از پاکسازی فراهم می کند.

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا‌ اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از مرورگر Edge استفاده میکنید، آن را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که در فایل Readme.txt مشخص شده است کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10/11
نسخه Windows
دانلود با حجم 29 مگابایت ( کرک شده )
نسخه Mac
دانلود با حجم 149 مگابایت
لینک کمکی ( Multi Mirror Link )

بحث و گفتگو برای انتخاب بهترین بهینه ساز سیستم

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصاویری از محیط نرم افزار