در حال بارگذاری...

Chris-PC RAM Booster 5.22.08 + Portable بهینه سازی سرعت ویندوز

Chris-PC RAM Booster

Chris-PC RAM Booster

 نرم افزاری کاربردی در زمینه بهینه سازی و افزایش سرعت عملکرد سیستم بوده که با پایش میزان استفاده از RAM و در هنگام رسیدن به یک آستانه حافظه پایین ، برنامه RAM Booster فرآیند آزاد سازی حافظه برای برنامه های جدید را شروع کرده و در همان زمان برنامه های قدیمی را از حافظه RAM به حافظه مجازی بر روی دیسک منتقل می کند. در واقع آن چه که اتفاق می افتد به این صورت است که زمانیکه RAM فیزیکی رایانه به طور کامل توسط برنامه های در حال اجرا درگیر می شود ، ویندوز به طور معمول برنامه های جدید را به وسیله استفاده از حافظه میانگیر پنهان بر روی دیسک تحت عنوان pagefile اجرا می کند.
قطعاً این یک فرآیند کندتر است زیرا دسترسی به بیت های اطلاعات بر روی هارد درایو ، یک فرآیند مکانیکی وقت گیرتر نسبت به دسترسی به چیپ های RAM حافظه است (هد هارد درایو به سمت راست پلاتر یعنی سیلندر و سکتور سطح دیسک و محلی که بیت ها ذخیره می شوند حرکت می کند). این بدان معنی است که برنامه های جدید اجرا شده بر روی حافظه مجازی واقع در هارد درایو ذخیره می شوند که موجب کندتر شدن عملکرد سیستم می گردد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل های موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل های قبلی کنید.
  • فایل RAMBoosterRegister.exe را در مسیری که نرم افزار نصب شده است پیدا و حذف کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operating System
  • Windows 7/8/10/11