در حال بارگذاری...

Bitsum ParkControl Pro 4.2.1.10 بهبود عملکرد سیستم با تنظیمات CPU

Bitsum ParkControl Bitsum ParkControl نرم افزاری کاربردی در زمینه بهبود عملکرد سیستم از طریق ایجاد تغییراتی در تنظیمات CPU سیستم می باشد. از آنجائیکه تنظیمات حالت تعلیق هسته ها (Core Parking) در ویندوز پنهان هستند ، اما تنطیم آنها می تواند تاثیر چشمگیری بر عملکرد سیستم داشته باشد. در واقع تعلیق هسته ، یک حالت خواب (C6) پشتیبانی شده توسط اکثر پردازشگرهای جدید x86 و ورژن های جدید ویندوز بوده که فعالیت هسته های CPU را در زمان استفاده نشدن غیرفعال می کند و در صورت نیاز مجدداً فعال می شوند. این تکنولوژی بسیار مشابه مقیاس بندی فرکانس بوده که در آن حالت نیز CPU در زمان استفاده نشدن ، غیرفعال میگردد. تنظیمات حالت تعلیق هسته ها در ویندوز به عنوان پارامترهای Power Plan اجرا می شوند. این بدان معناست که کاربر می تواند به عنوان مثال ، تعلیق هسته ها را برای حالت High Performance غیرفعال (حالت ایده آل برای اکثر کاربران) و برای دیگر حالت ها آن را فعال نماید.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
check
دانلود با حجم 2 مگابايت به همراه Patch
نسخه بدون نیاز به نصب ( Portable )
نسخه قابل حمل ورژن 2.2.2.2

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید
بحث و گفتگو برای انتخاب بهترین بهینه ساز سیستم

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصویری از محیط نرم افزار
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید.
  • فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید.
  • به روی فایل Patch کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را بزنید و به روی دکمه Patch کلیک کنید. در پنجره ای که باز میشود نام دلخواه را وارد کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10/11