خبرهای تکنولوژی

در حال بارگذاری...

Tweak-8 1.0 Build 1007 Final بهینه سازی ویندوز 8

Tweak-8Tweak-8

  این نرم افزار با کارایی بسیار آسان و راحت سرعت ویندوز 8 شما افزایش داده امکاناتی از قبیل تنظیم سخت افزار و تنظیمات شبکه را در اختیار شما قرار می دهد. Tweak-8 نرم افزار بسیار مفید و کاربردی در زمینه بهینه سازی ویندوز 8 می باشد که شما با استفاده از این برنامه کاربردی به آسانی می توانید قابلیت های ویندوزتان را افزایش داده و سرعت سیستم را بصورت چشمگیری افزایش دهید. بطور مثال این برنامه امکانی را برای شما فراهم می کند تا بتوانید با چند کلیک رجیستری سیستم را از فایلهای بیهوده پاکسازی کنید و اقدام به تعمیر آن کنید و هارد دیسک سیستم را یک یکپارچه کنید.  این نرم افزار با کارایی بسیار آسان و راحت سرعت ویندوز 8 شما افزایش داده امکاناتی از قبیل تنظیم سخت افزار و تنظیمات شبکه را در اختیار شما قرار می دهد. در این برنامه  برای مدیریت آیکون های دسکتاپ و غیر از آنها به آیکون های دلخواه و همچنین غیر فعال کردن ابزار Desktop Cleanup در ویندوز تعبیه شده است. از قابلیت های دیگر این نرم افزار میتوان به کنترل نرم افزارها وفایلهای Start-up ویندوز، امکان تهیه نسخه پشتیبان از هارد دیسک، امکان بلوک کردن پنجره های تبلیغاتی و ناخوسته، امکان تنظیم تایمر برای خاموش شدن ویندوز، قابلیت پاکسازی فایلهای کوکی و Catch مرورگر و ... اشاره کرد .

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.