در حال بارگذاری...

NXPowerLite Desktop 10.2 Win/Mac فشرده سازی و کاهش حجم اسناد آفیس

نرم افزار ویندوز / ابزار اداری TRACKER 22744 24 بهمن 1402
NXPowerLite Desktop NXPowerLite Desktop نرم افزاری که می تواند حجم اسناد ورد ، اکسل و پاورپوینت و عکس های JPEG را بسیار کاهش دهد. فرمت فایل ها حفظ می شوند و کاهش کیفیت محسوسی اتفاق نمی افتد. به علاوه، برای استفاده نیازی به خارج کردن فایل ها از حالت فشرده نیست. استفاده از NXPowerLite Desktop نیز بسیار ساده است. تنها کافی است فایل را انتخاب کنید، سطح بهینه سازی را تعیین کنید و در نهایت روی کلید بهینه سازی کلیک کنید. اگر از یادداشت های لوتوس (Lotus Notes)، مایکروسافت اوت لوک (Microsoft Outlook)، اوت لوک اکسپرس (Outlook Express) یا سرویس ایمیل ویندوز استفاده می کنید، کارتان راحت تر خواهد بود. برنامه NXPowerLite Desktop می تواند پیوست های ایمیل ها را به صورت خودکار پیش از ارسال بهینه سازی و فشرده کند. گیرنده فایل برای بازکردن یا ویرایش فایل های پیوست نیازی به داشتن هیچ برنامه ای ندارند.
رابط کاربری برنامه NXPowerLite Desktop ساده است و پیچیدگی خاصی ندارد و می توانید به راحتی تنظیمات آن را شخصی سازی کنید. واردکردن موارد به فهرست فایل ها با جستجو یا ویژگی کشیدن و رهاکردن در دسترس است. پردازش گروهی فایل ها نیز امکان پذیر است و می توانید چندین فایل را همزمان پردازش کنید. صف فایل ها مسیر مبدأ و حجم هر فایل را نشان می دهد. بنابراین می توانید فایل ها را برای نمایش، چاپ یا انتقال به موبایل کم حجم کنید. همچنین می توانید از حالت دلخواه خود برای تعریف رزولوشنی تازه برای فایل های مایکروسافت آفیس، پی دی اف و JPEG استفاده کنید.

در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
نسخه 64 بیتی
دانلود ورژن 10.2 با حجم 47 مگابايت به همراه keygen
نسخه 32 بیتی
دانلود ورژن 10.0.1 با حجم 53 مگابايت به همراه سریال
لینک کمکی ( Multi Mirror Link )
نسخه Mac
دانلود ورژن 10.0.2 با حجم 55 مگابايت
نسخه بدون نیاز به نصب ( Portable )
نسخه قابل حمل ورژن 10.1 ( 64 بیتی )

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.1/5)
تصاویری از محیط نرم افزار
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید.
  • فایل keygen را اجرا کنید و بوسیله سریال ساخته شده توسط keygen نرم افزار را رجیستر کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10/11
  • macOS 10.11 or later