در حال بارگذاری...

NXPowerLite Desktop 9.1.7 Win/Mac فشرده سازی و کاهش حجم اسناد آفیس

NXPowerLite

NXPowerLite Desktop

 نرم افزاری که می تواند حجم اسناد ورد ، اکسل و پاورپوینت و عکس های JPEG را بسیار کاهش دهد. فرمت فایل ها حفظ می شوند و کاهش کیفیت محسوسی اتفاق نمی افتد. به علاوه، برای استفاده نیازی به خارج کردن فایل ها از حالت فشرده نیست. استفاده از NXPowerLite Desktop نیز بسیار ساده است. تنها کافی است فایل را انتخاب کنید، سطح بهینه سازی را تعیین کنید و در نهایت روی کلید بهینه سازی کلیک کنید. اگر از یادداشت های لوتوس (Lotus Notes)، مایکروسافت اوت لوک (Microsoft Outlook)، اوت لوک اکسپرس (Outlook Express) یا سرویس ایمیل ویندوز استفاده می کنید، کارتان راحت تر خواهد بود. برنامه NXPowerLite Desktop می تواند پیوست های ایمیل ها را به صورت خودکار پیش از ارسال بهینه سازی و فشرده کند. گیرنده فایل برای بازکردن یا ویرایش فایل های پیوست نیازی به داشتن هیچ برنامه ای ندارند.
رابط کاربری برنامه NXPowerLite Desktop ساده است و پیچیدگی خاصی ندارد و می توانید به راحتی تنظیمات آن را شخصی سازی کنید. واردکردن موارد به فهرست فایل ها با جستجو یا ویژگی کشیدن و رهاکردن در دسترس است. پردازش گروهی فایل ها نیز امکان پذیر است و می توانید چندین فایل را همزمان پردازش کنید. صف فایل ها مسیر مبدأ و حجم هر فایل را نشان می دهد. بنابراین می توانید فایل ها را برای نمایش، چاپ یا انتقال به موبایل کم حجم کنید. همچنین می توانید از حالت دلخواه خود برای تعریف رزولوشنی تازه برای فایل های مایکروسافت آفیس، پی دی اف و JPEG استفاده کنید.

نسخه 64 بیتی
دانلود ورژن 9.1.7 با حجم 45 مگابايت به همراه keygen
نسخه 32 بیتی
دانلود ورژن 8.0.11 با حجم 29 مگابايت به همراه keygen
لینک کمکی ( Multi Mirror Link )
نسخه Mac
دانلود ورژن 9.1.2 با حجم 58 مگابايت


سایـت سـازنــده
 (4.1/5)
تصاویری از محیط نرم افزار
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید.
  • فایل keygen را اجرا کنید و بوسیله سریال ساخته شده توسط keygen نرم افزار را رجیستر کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10/11
  • macOS 10.11 or later