در حال بارگذاری...

Corel Home Office 5.0.120.1522 آفیس شرکت کورل

Corel Home Office
Corel Home Office  جدیدترین نسخه این سری نرم افزار می باشد که استفاده از Corel Office را در خانه به مراتب ساده تر می کند.این مجموعه نرم افزار شامل واژه پرداز ( ورد ) ، صفحه گسترده ( اکسل )و نرم افزار ارایه مطلب ( پاورپوینت ) بازدهی کار شما را با داشتن طرحی ساده و رابط کاربری مناسب به طور محسوسی افزایش می دهد. امکان ذخیره فایل های PDF بدون هیچ گونه نرم افزار جانبی از ویژگی های مهم Corel Home Office است. به اشتراک گذاری آنلاین فایل ها ، رمز گذاری و فشرده سازی فایل ها بخشی از ویژگی های نرم افزار Corel Home Office می باشند. همانند دیگر مجموعه های نرم افزار Office که حتما از آنها استفاده کرده اید این نرم افزار نیز دارای Toolbar تب بندی شده می باشد که تمامی امکانات را در دسترس شما قرار می دهد. بدین ترتیب می توانید به راحتی و با سرعت مناسب به تهیه ، ویرایش و نمایش نامه ها ، گزارش ها ، اوراق بهادار ، یادداشت ها ، نامه های پستی و خبرنامه ها اقدام کنید.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )