در حال بارگذاری...

Diagram Designer 1.30 طراحی نمودار ، دیاگرام و فلوچارت

Diagram Designer Diagram Designer نرم افزاری برای ساختن نمودارها، فلوچارت ها و نمایش های اسلاید و غیره در اختیار شما قرار می دهد. رابط کاربری برنامه Diagram Designer ساده و بصری است. طراحی یک آیتم را می توان با وارد کردن نقشه ها از سمت راست صفحه به روش "کشیدن و رها کردن" انجام داد. در نرم افزار Diagram Designer  می‌توانید دسته‌بندی آن‌ها را بین نمادهای الکترونیکی، پیش‌فرض، فلوچارت، طراحی رابط کاربری گرافیکی، LaChimere AutoRealm، Polygons و نمودار کلاس UML انتخاب کنید. علاوه بر این، می توانید از برخی ابزارهای استاندارد ترسیم مانند خط، فلش، رابط، منحنی، متن، مستطیل و بیضی استفاده کنید و بصورت فرمت WMF, EMF, BMP, JPEG, PNG, MNG, ICO, GIF and PCX images ذخیره کنید. همچنین می‌توانید متن را پیدا کنید، املای آن را بررسی کنید، شکستگی‌های خودکار خطوط را غیرفعال کنید، ویژگی‌های صفحه را تنظیم کنید، صفحات را مجدداً مرتب کنید، لایه‌ها را ویرایش کنید، و موارد را بچرخانید و تراز کنید.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
check
دانلود با حجم 2 مگابايت ( رایگان )
لینک کمکی ( official link )

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.3/5)
تصویری از محیط نرم افزار
Operation Systems
  • Windows 7/8/10/11