در حال بارگذاری...

MyDraw 5.0.2 + Portable رسم انواع نمودار ، فلوچارت و دیاگرام پیشرفته

MyDraw

MyDraw

 نرم افزار قدرتمند و کاربردی که امکان ایجاد انواع مختلفی از نمودارها شامل فلوچارت ، چارت سازمانی ، نقشه ذهنی ، دیاگرام ، نمودار شبکه ای ، نقشه ی ساختمان ، شجره نامه ی خانوادگی ، نمودار UML و دیگر نمودارها را فراهم می کند. برنامه MyDraw ویژگی های کامل و جامعی ، از ابزار رسم بردار ساده گرفته تا ابزار کامل مایکروسافت ویزیو را در اختیار کاربرد قرار می دهد. همچنین این برنامه دارای ابزار قدرتمندی جهت کار با فلوچارت ، چارت سازمانی ، نقشه ذهنی ، نمودار شبکه ای ، نقشه ی ساختمان ، نمودارهای کسب و کار و اشکال می باشد. یکی دیگر از ویژگی های MyDraw دارا بودن کتابخانه هایی است که شامل صدها شکل مختلف نمودارها و نمادها ، قالب ها ، ابزار قدرتمند رسم شکل ، طرح بندی هوشمند نمودارها ، قابلیت های پیشرفته چاپ و خروجی اطلاعات که سبب شده است برنامه MyDraw بهترین انتخاب برای پروژه های شخصی و کسب و کار باشد.
نرم افزار MyDraw دارای قالب های متعدد آماده ای برای فلوچارت ها ، چارت های سازمانی ، آگهی ها ، گواهینامه ها ، کارت های ویزیت و دیگر انواع مختلف نمودار می باشد. با استفاده از این برنامه به راحتی می توان از قالب های نمودار های موجود استفاده کرد و با ویرایش آن ها ، طرح و نمودار مورد نظر خود را ترسیم کرد. تیم برنامه MyDraw همواره در حال ایجاد قالب ها ، اشکال نمودارها و نمادهای جدید جهت رفع نیازهای کاربران در زمان حال و آینده می باشند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
System Requirements
  • Microsoft Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 (32-bit & 64-bit)
  • .NET Framework 3.5 or higher
  • RAM: 512 Mb
  • HDD: 100 Mb disk space