لینکدونی ( مطالب خواندنی )

ESET NOD32 Antivirus Business Edition 4.1.100.2 for Mac OS X آنتی ویروس ESET

نرم افزار مکینتاش » آنتی ویروس |  نویسنده : SalaR  |  تاریخ انتشار : 25 تیر 1395  |   تعداد بازدید : 32706
ESET NOD32 Antivirus Mac

ESET NOD32 Antivirus Mac OS X

  خرابکاران اینترنتی هر روزه سعی در نفوذ به شبکه های مختلف رایانه ای در سراسر دنیا داشته و هدف آنها سرقت اطلاعات حیاتی سازمانها و شرکتهای مذکور می باشد. در بسیاری "Mac OS"روی ایستگاههای محلی موجود می باشد و عدم وجود نرم افزار ضد ویروس قدرتمند برای این سیستم عاملها می تواند تا حد بسیار زیادی موجب افزاریش ریسک دسترسی افراد مذکور از طریق این رایانه ها به شبکه را فراهم نماید.
محصول "ESET NOD32 Antivirus Business Edition for Mac"   از شبکه های دارای سیستم عاملهای "Mac OS" طراحی و ارائه گردیده است.

ویژگیهای برجسته ESET NOD32 Antivirus Business Edition for Mac OS X

  • شناسایی آلودگی سایر سیستم - شناسایی و حذف کلیه بدافزارها، کدهای مخرب و تروجانهای مربوط به کلیه سیستم عاملها از جمله:  ، "Linux"، "Mac OS""Windows" که قادر می باشند با مقیم شدن در سیستم عاملهای مذکور شروع به توزیع در شبکه گردند.
  • حفاظت در مقابل بدافزارهای ناشناخته- بهره گیری از تکنولوژی هوش مصنوعی منحصر به فرد و استفاده از لایه های حفاظتی مختلف با قدرت تشخیص و رفتارشناسی کدهای مخرب از آلوده شدن رایانه های شبکه در مقابل کدهای مخرب و بدافزارهای ناشناخته جلوگیری به عمل می آورد.
  • کارایی و راندمان بالا- طراحی اختصاصی، سبک بودن و استفاده از کمترین منابع سیستمی و عدم ایجاد سربار اضافی موجب افزاریش کارایی و راندمان در عملکرد این دسته از رایانه ها در شبکه می گردد.
توضیحات :
  • برای دانلود از سایت ESET باید از یوزرنیم و پسورد اورجینال استفاده کنید
 
System Requirements :

Processor Architecture


32-bit (x86) / 64-bit (x64), Intel®

Operating Systems


OS X 10.9.x (Mavericks)
OS X 10.8.x (Mountain Lion)
OS X 10.7.x (Lion)
Mac OS X 10.6.x (Snow Leopard)
Mac OS X 10.5.x (Leopard)

Memory Consumption:

96 MB

Disk-Space (Download):

36 MB

Disk-Space (Installation):

100 MB