در حال بارگذاری...

Abelssoft FolderVisualizer Plus 7.2 نمایش فضای هارد دیسک

Abelssoft FolderVisualizer FolderVisualizer نرم افزاری کاربردی که به کاربر این امکان را میدهد تا به راحتی فایل‌ها و پوشه هایی که فضای هارد دیسک را اشغال میکنند مشاهده کند. این نرم‌افزار هاردیسک را بررسی کرده و مشخص میکند که کدام فایل‌ها و پوشه ها بیشتر فضا را در روی حافظه سیستم نیاز دارند. این برنامه در کسری از ثانیه این کار را انجام می‌دهد. ابزار کارآمد فضای مورد نیاز برای برنامه های پر حجم را در کمترین زمان بررسی کرده و به نمایش درمی‌آورد. FolderVisualizer با بررسی هارددیسک به کاربر اعلام میکند که کدام فایل‌ها و پوشه ها بیشترین حجم از فضای سیستم را اشغال کرده‌اند. برای بعضی از فایل‌ها و فرمت ها این برنامه اطلاعات بیشتری را نمایش می‌دهد که به کاربر کمک می‌کند تا در حذف و یا نگهداری فایل مورد نظر تصمیم بگیرد. ۱۰۰ نوع فایل و فرمت رایج توسط این برنامه پشتیبانی میشود و آمار دقیقی را در پیش‌نمایش به اطلاع کاربر میرساند.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
check
دانلود با حجم 2 مگابايت ( کرک شده )
لینک کمکی ( Multi Mirror Link )

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.0/5)
تصویری از محیط نرم افزار
Operating System
  • Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7