در حال بارگذاری...

Siemens Simcenter FEMAP 2022.2.1 مدل سازی اجزای محدود

FEMAP

Siemens Simcenter FEMAP

 نرم افزاری مستقل برای مدل سازی اجزای محدود (FEM) و پیش پردازش و پس پردازش برای شبیه سازی و تحلیل مهندسی است. برنامه Siemens Simcenter FEMAP را می توان نوعی نرم افزار مستقل برای طراحی به کمک کامپیوتر (CAD) دانست که قابلیت واردکردن انواع شکل های هندسی را از همه پلتفرم های CAD داراست. اگر به دنبال ابزاری برای مدل سازی FEA هستید که در عین مقرون به صرفه بودن عملکردی عالی داشته باشد، نرم افزار مهندسی FEMAP برای کامپیوترهای رومیزی راه گشای شماست.
برنامه FEMAP یکی از شناخته شده ترین نرم افزارهای مستقل پیشروی جهان در زمینه CAD است که قابلیت های پیش پردازش و پس پردازش را برای تحلیل اجزای محدود مهندسی پیشرفته فراهم می کند. این نسخه از نرم افزار دارای تعدادی از قابلیت های بصری تعاملی و رابط کاربری به روزرسانی شده برای تسهیل نمایش مدل و بهبود استفاده است. همچنین بهبودهای فراوانی برای پشتیبانی از مدل سازی هندسی، عملکرد پیش پردازش و پس پردازش و حل کننده تعمیم پذیر افزوده شده است. قابلیت های جدید نرم افزار شامل پشتیبانی از تحلیل های غیرخطی چندمرحله ای NX Nastran و بهینه سازی توپولوژی با عملکرد بهینه سازی طراحی مبسوط است.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید

Siemens Simcenter FEMAP with NX Nastran (x‌64)
دانلود با حجم 2.8 گیگابايت
دانلود فایل آپدیت به 2022.2.1


سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید و در مراجل نصب در قسمت License Method گزینه Network Client را انتخاب کنید.
  • فایل های موجود در پوشه Crack را در مسیر C:\Program Files\Siemens\Femap 2022.1 کپی و جایگزین فایل های قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10