در حال بارگذاری...

Nuhertz Filter Solutions 2019 v16.2.0 طراحی مدارهای فیلتر

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 22507 3 آذر 1398
Filter Solutions Filter Solutions یک نرم افزار طراحی فیلتر بوده که امکان طراحی مدارهای فیلتر همراه با محدودیت های شدید فضای برد و به حداقل رساندن تعداد اجزای مورد نیاز برای دستیابی به چندین هدف متناقض را فراهم می کند. این اقدام نیازمند این است که روش های طراحی پیشرفته ، به منظور به حداقل رساندن اندازه فیزیکی توسط برنامه طراحی و بدون تحمیل دیگر هزینه های طراحی اضافی ادغام شوند. با ایجاد الزامات میرایی برای رنج محدودی از فرکانس ها در نوارهای گذر و قطع و بر خلاف کل نوارهای گذر و قطع ، امکان دستیابی به الزامات طراحی وجود دارد. با استفاده از برنامه Filter Solutions می توان الزامات طراحی و نیاز به بخش های مختلف را به منظور دستیابی به اهداف مورد نظر کاهش داد و نهایتاً موجب کاهش تعداد و اندازه فیزیکی بخش های فیلتر ساخته شده گردید.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
check
دانلود با حجم 208 مگابايت به همراه کرک

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.1/5)
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار
Operating System
  • Windows 7
  • Windows 8.1
  • Windows 10