در حال بارگذاری...

Wolfram SystemModeler 14.0.0.7 Win/Mac ساخت مدل سیستمی و مدار

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 12285 5 دی 1402
Wolfram SystemModeler Wolfram SystemModeler نرم افزاری که با استفاده از آن می توان مدل های سیستمی و مدارها را با استفاده از اشیاء ، قالب ها و توابع از پیش تنظیم شده ایجاد کرد. برنامه SystemModeler به سادگی امکان شبیه سازی محیط سیستم های فیزیکی-سایبری را جهت طراحی و مدلسازی فراهم می کند. یکی دیگر از ویژگی های این برنامه ، امکان طراحی سیستم های حرارت دهی یا الکتریکی ، و همچنین در زمینه های شیمی ، مکانیک و بیولوژی می باشد. برنامه Wolfram SystemModeler دسترسی آسان به کتابخانه هایش را جهت مدلسازی چند دامنه ای فراهم می کند. از دیگر ویژگی های این برنامه ، وجود ابزار ریاضی قدرتمندی بوده که امکان تجزیه و تحلیل پروژه ها را فراهم می نماید. در برنامه Wolfram SystemModeler ، امکان طراحی دستی پروژه ها نیز وجود دارد ، اگر چه امکان تعریف توابع متناظر در زبان های برنامه نویسی جهت تعریف طراحی نیز وجود دارد.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
نسخه Windows (64 بیتی)
دانلود با حجم 348 مگابايت به همراه keygen
نسخه Mac
دانلود ورژن 12.3.0.5 با حجم 275 مگابايت به همراه keygen

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.1/5)
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار
  
system requirements
  • OS: Windows 10/11
  • Processor: Intel Pentium IV 1.6 GHz or equivalent
  • Disk Space: 2 GB
  • System Memory (RAM): 4 GB