در حال بارگذاری...

Wolfram SystemModeler 13.0.0.3 Win/Mac ساخت مدل سیستمی و مدار

Wolfram SystemModeler

Wolfram SystemModeler

 نرم افزاری که با استفاده از آن می توان مدل های سیستمی و مدارها را با استفاده از اشیاء ، قالب ها و توابع از پیش تنظیم شده ایجاد کرد. برنامه SystemModeler به سادگی امکان شبیه سازی محیط سیستم های فیزیکی-سایبری را جهت طراحی و مدلسازی فراهم می کند. یکی دیگر از ویژگی های این برنامه ، امکان طراحی سیستم های حرارت دهی یا الکتریکی ، و همچنین در زمینه های شیمی ، مکانیک و بیولوژی می باشد. برنامه Wolfram SystemModeler دسترسی آسان به کتابخانه هایش را جهت مدلسازی چند دامنه ای فراهم می کند. از دیگر ویژگی های این برنامه ، وجود ابزار ریاضی قدرتمندی بوده که امکان تجزیه و تحلیل پروژه ها را فراهم می نماید. در برنامه Wolfram SystemModeler ، امکان طراحی دستی پروژه ها نیز وجود دارد ، اگر چه امکان تعریف توابع متناظر در زبان های برنامه نویسی جهت تعریف طراحی نیز وجود دارد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

نسخه Windows (64 بیتی)
دانلود با حجم 245 مگابايت به همراه keygen
نسخه Mac
دانلود ورژن 12.3.0.5 با حجم 275 مگابايت به همراه keygen

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.1/5)
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
  
system requirements
  • OS: Windows 7 SP1/8/10
  • Processor: Intel Pentium IV 1.6 GHz or equivalent
  • Disk Space: 2 GB
  • System Memory (RAM): 4 GB