خبرهای تکنولوژی

بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور بر بستر وب
در حال بارگذاری...

Altair Flow Simulator 19.1.2 طراحی سیستم سیالات

Altair Flow Simulator

Altair Flow Simulator

 نرم افزار یکپارچه طراحی احتراق ، انتقال حرارت و جریان بوده که امکان شبیه سازی های مختلط را جهت بهینه سازی طراحی سیستم و ماشین فراهم می کند. در واقع برنامه Altair Flow Simulator ابزار طراحی سیستم سیالات ، امکان انجام مدلسازی و بهینه سازی میان رشته ای ، در یک پلتفرم برای طراحی ماشین با توجه به احتراق/حرارت/دینامیک سیالات در یک محیط طراحی سه بعدی را ارائه می کند. این ابزار قابلیت بارگیری سخت افزار واقعی و بکارگیری توده ابر 3D CAD را به منظور ایجاد خودکار مدل محاسباتی بر روی سخت افزار ماشین امکانپذیر می نماید.
از دیگر ویژگی های این برنامه می توان به کتابخانه گسترش یافته ای از المان ها و اجزای از پیش تعریف شده ای اشاره کرده که برای شبیه سازی/مدلسازی طیف وسیعی از پدیده های فیزیکی شامل جریان سیالات تراکم پذیر/تراکم ناپذیر ، جریان شناور ، جریان سیستم های حفره ای دوار ، انتقال حرارت تشعشعی/همرفت/رسانش ، انتقال گونه ها و تعادل احتراق-شیمی مورد استفاده قرار می گیرند. برنامه Flow Simulator دارای هشت مجموعه از حالت های تحلیلی (پایا ، شبه پایا و حالت ناپایا برای دینامیک سیالات ، حرارت و احتراق) بوده که برای پیش بینی شرایط عملیاتی سیستم در طول چرخه شبیه سازی می باشد. همچنین امکان یکپارچه سازی کنترل اجزای سیستم (کنترل‌کننده پی ‌آی ‌دی و ...) با سیستم مدل محاسباتی به منظور بهینه سازی عملیات ماشین شبیه سازی شده در طول آنالیز چرخه نیز وجود دارد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

نسخه 64 بیتی
دانلود با حجم 322 مگابايت به همراه کرک

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار
پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
آموزش فعال سازی نرم افزار
 • نرم افزار را نصب کنید.
 • پوشه FlowSimulator که در پوشه Crack قرار دارد را در مسیر C:\Program Files کپی و جایگزین پوشه قبلی کنید
 • به روی My Computer کلیک راست کنید و Properties را بزنید و به مسیر زیر بروید
  Advanced System Settings > Environment Variables
 • اگر از قبل عبارت ALTAIR_LICENSE_PATH ساخته شده بود تغییری ندهید
 • در غیر اینصورت در کادر اول New را بزنید و قسمت های خالی را بصورت زیر تکمیل کنید
  Name : ALTAIR_LICENSE_PATH
  Value : C:
 • نرم افزار را اجرا کنید.
Operating System
 • Windows 7
 • Windows 10