در حال بارگذاری...

LS-DYNA SMP R11.1.0 شبیه سازی صنایع پیچیده

نرم افزار ویندوز / مهندسی TRACKER 18533 1 آذر 1399
LS-DYNA SMP LS-DYNA SMP نرم افزاری برای اجزای محدود است که برای استفاده عمومی طراحی شده است. برنامه LS-DYNA SMP می تواند مسئله های پیچیده جهان واقعی را شبیه سازی کند. صنایعی مانند اتومبیل، هوافضا، ساختمان، نظامی، تولیدی و مهندسی زیستی از این برنامه بهره می برند. نرم افزار LS-DYNA SMP برای حافظه اشتراکی و توزیع شده در پلتفرم های یونیکس (Unix)، لینوکس (Linux) و ویندوز طراحی شده و شرکت LSTC کیفیتش را کاملاً تضمین کرده است. منبع این کدها در تحلیل اجزای محدود دینامیک، گذرا و غیرخطی نهفته است که از انتگرال زمان صریح استفاده می کند. کاربردهای بالقوه این برنامه متعدد است و در بسیاری حوزه ها قابل استفاده است. بسیاری از قابلیت های نرم افزار LS-DYNA SMP در هر شبیه سازی، برای مدل سازی انواع مختلف وقایع فیزیکی قابل ترکیب شدن هستند.
یکی از انواع این شبیه سازی ها که ترکیبی منحصر به فرد از ویژگی ها را دارد، شبیه ساز فرود بر مریخ ناسا (NASA JPL Mars Pathfinder) است. این بخش به شبیه سازی کاوشگران فضایی می پردازد که از کیسه های هوا برای فرود استفاده می کنند. برنامه LS-DYNA SMP یکی از مجموعه های نرم افزاری تحلیل اجزای محدود با تعدیل پذیری بالاست که در بازار موجود است.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
نسخه 64 بیتی
دانلود با حجم 562 مگابایت به همراه کرک

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.1/5)
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیر C:\LSDYNA\program کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • Launch manager.exe را اجرا کنید.
  • از منوی بالا به مسیر Env Variables و بعد Set LS-DYNA ENV, Variables بروید.
  • قسمت اول را local و قسمت دوم C:\LSDYNA\program\lstc_file را وارد کنید و Apply بزنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10