خبرهای تکنولوژی

بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور بر بستر وب
در حال بارگذاری...

Hydro GeoAnalyst Plus 9.0 مدیریت اطلاعات محیطی

Hydro GeoAnalyst

Hydro GeoAnalyst

 نرم افزاری برای مدیریت اطلاعات محیطی است. برنامه Hydro GeoAnalyst دارای مجموعه کاملی از ابزارهای تحلیل، نمایش و گزارش دهی است و بانک اطلاعاتی قدرتمند و تعدیل پذیری دارد. نسخه Plus نرم افزار Hydro GeoAnalyst شامل مجموعه ای از ابزارهای تلفیقی و قدرتمند برای طرح ریزی، تحلیل و گزارش اطلاعات کیفیت و زمین شیمیایی آب است. این نرم افزار دارای همه ویژگی های تحلیل و طرح ریزی زمین شیمیایی است که در برنامه AquaChem 9.0 نیز آمده اند. به کمک این قابلیت ها می توانید کاربرد جامع تری برای کاوش اطلاعات در اختیار داشته باشید. نسخه Plus نرم افزار Hydro GeoAnalyst دارای مجموعه ای جامع مشتمل بر 50 تابع و مبدل است که با آن ها می توانید اطلاعات کیفیت آب را به سرعت و آنی تحلیل کنید.
این مجموعه شامل مبدل واحد دینامیک، توابع یونی (مانند الکترون خنثایی، سختی و قلیایی بودن)، شاخص های خوردگی و تجانس، معیارهای کشاورزی/آبیاری و محاسبات آنتالپی و ایزوتوپ است. می توانید طرح هایی متنوع از مدل های دینامیک و تعاملی بسازید یا پیکربندی کنید و با استفاده از آن ها به درک بهتری از داده ها برسید. طرح های آماری: نمودار جعبه ای، بافت نگار، احتمال، چندک، خلاصه شناسایی. طرح های عمومی: نمودار نقطه ای، نمودار دایره ای، نمودار میله ای، رادیکال، سری های زمانی. طرح های زمین شیمیایی: پایپر، استیف، شلر، ویلکاکس، گیگنباخ، خط آب های سطحی، لودویگ-لانگلیه، ترنری.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10