در حال بارگذاری...

Promis.e 2023 v23.00.00.046 طراحی سیستم الکتریکی هوشمند

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 21775 1 آذر 1402
Promis.e Promis.e نرم افزار طراحی سیستم الکتریکی 2D/3D هوشمند است که پروژه ها را سریعتر و با خطاهای کمتری نسبت به CAD سنتی ارائه می دهد. به عنوان مثال ، هنگام ایجاد شماتیک ،  نرم افزار Promis.e می تواند یک برچسب شناسه منحصر به فرد را برای هر نماد برانگیزد تا کاربر نیازی به پیگیری این تکالیف نداشته باشد. همچنین برنامه Promis.e به طور خودکار از محل نمادهای مرتبط در زمان واقعی عبور می کند تا کاربر فوراً بداند که از هر شناسه در کجا استفاده می شود. شماره های سیم را می توان به صورت خودکار اختصاص داد و مجدداً کاربر را از یادآوری اینکه از کدام شماره استفاده شده است ، آزاد می کند. اگر کاربر سعی در استفاده مجدد از شناسه یا شماره سیم موجود داشته باشد ، توابع بررسی خطا بلافاصله وضعیت را پرچم گذاری می کنند.
نرم افزار Promis.E با گروه بندی کار در پروژه ها قادر به ارائه این اطلاعات است. تمرکز اصلی Promis.e به عنوان ابزاری برای ترسیم شماتیک برقی است. این شامل شماتیک برای کنترل ، قدرت ، خطوط تک ، نمودارهای سیم ، برنامه های ترمینال و حتی کنترل پنوماتیک و هیدرولیک است. همچنین عملکردی برای چیدمان و طراحی فیزیکی محفظه های کنترل دارد. اما این یک ابزار ساده پیش نویس نیست. هر سیم ، هر اتصال ، هر مؤلفه و هر اطلاعاتی در مورد آن موارد و روشهای مختلفی که ممکن است برای ترکیب آن اطلاعات در یک پایگاه داده حفظ شود. اطلاعات اتصال ، ارجاع متقاطع ، مشخصات فنی ، اطلاعات سفارش و قیمت گذاری ، چیدمان نصب و برچسب های کامپوننت و نام ها - همه اینها توسط نرم افزار Promis.e انجام می شود و در قالب نقشه ها ، لیست ها ، گزارش ها و بانکهای اطلاعاتی ارائه می شود.

در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
نسخه 64‌ بیتی
دانلود پارت 1 با حجم 2 گیگابایت
دانلود پارت 2 با حجم 2 گیگابایت
دانلود پارت 3 با حجم 1.5 گیگابایت

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.1/5)
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • دسترسی به اینترنت را قطع کنید.
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را با استفاده از فایل Setup_Promis.ex64_23.00.00.046.exe نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • به روی فایل Patch کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را بزنید (پسورد در فایل Password موجود است) و به روی دکمه Patch کلیک کنید
  • نرم افزار را اجرا کنید
Operation Systems
  • Windows 8/10/11