در حال بارگذاری...

OpenRail Designer 2023 v23.00.00.129 طراحی و مدل سازی شبکه ریلی

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 17325 19 آبان 1402
OpenRail Designer OpenRail Designer نرم افزاری چند منظوره که طیف گسترده ای از کارهای پیچیده مانند طراحی حیاط/ایستگاه ، تونل ، مدل سازی کریدور ، قرار دادن مشارکت و سوئیچ ، برق سازی خط سربار ، توسعه سایت ، طراحی شبکه بهداشتی و طوفان ، برنامه های زیرسطحی و تولید گزارش های ساخت و ساز را انجام می دهد. شما می توانید برنامه OpenRail Designer را برای پشتیبانی از طیف گسترده ای از استانداردهای بین المللی پیکربندی کنید که انعطاف پذیری و کنترل لازم را برای مقابله با سناریوهای طراحی زندگی واقعی در پروژه های زیرساخت جهانی راه آهن فراهم می کند. نرم افزار OpenRail Designer تقریباً با هر گردش کار طراحی و تعمیر و نگهداری ریلی سازگار است و برای راه آهن سبک ، مترو (ترانزیت) راه آهن سنگین ، ریلی با سرعت بالا و پروژه های MAG_LEF مناسب است.

در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • دسترسی به اینترنت را قطع کنید.
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را با استفاده از فایل Setup_OpenRailDesignerx64_23.00.00.129.exe نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • به روی فایل Patch کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را بزنید (یوزر و پسورد جهت اجرا در فایل Password موجود است) و به روی دکمه Patch کلیک کنید
  • نرم افزار را اجرا کنید
Operation Systems
  • Windows 10/11