در حال بارگذاری...

RAM Elements 2023 v23.00.01.095 آنالیز و طراحی سازه سه بعدی

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 29065 18 شهریور 1402
RAM Elements RAM Elements نرم افزاری که ترکیبی منحصر به فرد از یک برنامه تجزیه و تحلیل عناصر محدود سه بعدی با ماژول های ابزار مهندسی سازه برای نیازهای هر روز طراحی مهندسی است. برنامه RAM Elements انعطاف پذیری بی نظیری را برای طراحی و تجزیه و تحلیل انواع مختلف سازه های 2D یا 3D حاوی اعضای خطی و عناصر پوسته فراهم می کند. انواع تجزیه و تحلیل موجود در برنامه RAM Elements عبارتند از: مرتبه اول (تجزیه و تحلیل خطی) ، مرتبه دوم (تجزیه و تحلیل P-delta) و پویا (تجزیه و تحلیل لرزه ای). علاوه بر این ، عناصر RAM همچنین قادر به طراحی اعضای فولادی گرم یا سرد و سرد ، چوب (چوب اره و گلولام) است.
نرم افزار شامل ماژول های ویژه ای برای طراحی پای گسترش ، پایه های ترکیبی ، ستون های بتونی مسلح ، دیوارهای نگهدارنده ، دیوارهای بتونی ، دیوارهای شیب دار ، دیوارهای سنگ تراشی ، تیرهای مداوم و خرپا است. علاوه بر این ، عناصر RAM پیوندهایی با RAM Connection ، ابزاری انقلابی دارند که امکان طراحی سریع اتصالات فولادی در داخل یا خارج از عناصر RAM ، Staad.pro ، سیستم ساختاری RAM و Prosteel (SDNF) را فراهم می کند.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
نسخه 64‌ بیتی
دانلود با حجم 2 گیگابايت به همراه Patch

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.1/5)
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • دسترسی به اینترنت را قطع کنید.
  • فایل  را از حالت فشرده خارج کنید.
  • فایل Setup_iTwinAnalyticalSynchronizerx64_23.01.01.056.exe را نصب کنید.
  • فایل Setup_RAMElementsx64_23.00.01.095.exe را نصب کنید.
  • به روی فایل Patch کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را بزنید (یوزر و پسورد جهت اجرا در فایل Readme موجود است) و به روی دکمه Patch کلیک کنید
  • نرم افزار را اجرا کنید
Operation Systems
  • Windows 8/10