در حال بارگذاری...

RAM Concept 23.00.01.041 طراحی و آنالیز فونداسیون و طبقات بتنی

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 32293 28 آذر 1402
RAM Concept RAM Concept نرم افزاری برای تجزیه و تحلیل ساختاری و طراحی فونداسیون و طبقات بتنی تقویت شده و پس از تنش معمولی ، تشک و قایق است. برنامه RAM Concept CONNECT شامل یک مجموعه ویژگی پیشرفته است که امکان طراحی طیف گسترده ای از سیستم های کف از جمله سیستم های بتونی پس از تنش ، مسلح و هیبریدی ، صفحات بالا و پایه های MAT/RAFT ، صفحات یک طرفه ، صفحات دو طرفه ، تیرها را فراهم می کند و سیستم های تیرچه از نظر تاریخی ، اکثریت قریب به اتفاق کفهای بتونی با تقریب یک منطقه از یک دال به عنوان یک قاب (یا نوار طراحی) مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته اند و سپس تجزیه و تحلیل قاب/نوار با استفاده از تکنیک های قاب معمولی یا تجزیه و تحلیل توزیع لحظه ای است. RAM Concept CONNECT مهندس را قادر می سازد با استفاده از یک مدل عنصر محدود از کل دال ، اسلب بتونی پس از تنش و مسلح را طراحی کند. RAM Concept CONNECT می تواند رفتار الاستیک یک دال را بسیار دقیق تر از مدل های فریم پیش بینی کند. علاوه بر این ، روش عنصر محدود تضمین می کند که تجزیه و تحلیل تمام تعادل را برآورده می کند.

پادویش
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
نسخه 64 بیتی
دانلود با حجم 1.6 گیگابايت به همراه Patch

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • دسترسی به اینترنت را قطع کنید.
  • فایل  را از حالت فشرده خارج کنید.
  • فایل Setup_iTwinAnalyticalSynchronizerx64_23.01.03.042.exe را نصب کنید، اما اجرا نکنید.
  • فایل Setup_RAMConceptx64_23.00.01.041.exe نرم افزار را نصب کنید، اما اجرا نکنید.
  • به روی فایل Patch کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را بزنید (یوزر و پسورد در فایل Password موجود است) و به روی دکمه Patch کلیک کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operation Systems
  • Windows 8/10